Ponad pół kilograma amfetaminy w Garwolinie. Zatrzymana kobieta i jej znajomy

Ponad pół kilograma amfetaminy posiadała 30-letnia garwolinianka. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi jej nawet 10 lat wiezienia. Do policyjnego aresztu trafił też znajomy kobiety.

 

Akcja policji miała miejsce w Garwolinie w poniedziałek 10 lipca.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową z wydziału kryminalnego komendy powiatowej w Garwolinie zatrzymali 30-latkę. Informacje, które wcześniej zebrali kryminalni, wskazywały, że kobieta może posiadać narkotyki. Do zatrzymania doszło w poniedziałek. Podczas przeszukania mieszkania policjanci ujawnili 519 gramów amfetaminy, marihuanę, wagę elektroniczną, pieniądze oraz kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Podczas zatrzymania w mieszkaniu przebywał także 32-letni znajomy kobiety, który posiadał przy sobie 11 gram amfetaminy. Osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili podejrzanym zarzuty udziału w obrocie znacznej ilości i posiadania środków odurzających. Za te przestępstwa grozi im do 10 lat więzienia – dodaje funkcjonariusz.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-07-13 13:39:46


 

Komentarze  

 
-8 #30 Sandra 2017-07-17 07:03
[quote name="Edzia"]Jaka krytyczna sytuacja rodziny?? Sama na taka taką sytuację zapracowala. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie żeby odp....ac takie numery wiedząc że mogę stracić przez to chodź jedno dziecko . A ona straciła kiedyś jedno, była młoda i głupia ale niestety głupota nie przeszła z wiekiem .Ale co tu się dziwić, nic mądrego z rodzinnego domu nie wyniosła ... A dzieci szkoda bo przy takiej matce na nic dobrego nie wyrosną...[/Zgadzam się z tym że nie powinna handlować i narażać siebie a przede wszystkim dzieci a co do matki to jest bardzo dobrą matką tylko pochłonęła ją chęć głupiego zarabiania pieniędzy czego rownież nie popieram. Co do syna najstarszego tak straciła bo jako młoda dziewczyna popadła w nałóg i zamiast jej pomóc zabrali jej syna a ją zostawili bez pomocy. Ale wieży mi Pani że to złe rozwiazanie było dla dziecka. Matkę mamy tylko jedną i nikt jej nie zastąpi .
Cytować
 
 
-4 #29 Sandra 2017-07-17 06:53
jej sprawa czy rozprowadza narkotyki ???
skąd ty jesteś ??? Owszem jej sprawa bo ani ja ani ty za to nie odpowiemy tylko ona w zeczy samej. Nie popieram narkomani, pijactwa mnie rownież razi ale nie będę tu komentować tak jak ty bo masz żal swój osobisty do niej. Tak pozatym tu wypisujesz a kiedyś sama z nią to robiłaś i tez jesteś matką. Dla tego to jest śmieszne co wypisujesz .
Cytować
 
 
-1 #28 Sandra 2017-07-16 22:04
Tak jej sprawa ona ryzykuje ona będzie odpowiadać nie wy. Co do słownika nie trzeba mi się cofać ale widzę ze co złe szybko łapiesz swoją osobę tez tak bez skrupułów krytykujesz???Garwolin to od zawsze sensacji tylko szuka i nakręca jak stare dewoty. Fakt nie powinna tym się zajmować tez nie pochwalam tego ale nie moja sprawa i nie będę dziewczynie tu jeszcze dogadywać jak te osoby które maja osobiste żale
Cytować
 
 
+1 #27 Edzia 2017-07-16 20:21
Jaka krytyczna sytuacja rodziny?? Sama na taka taką sytuację zapracowala. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie żeby odp....ac takie numery wiedząc że mogę stracić przez to chodź jedno dziecko . A ona straciła kiedyś jedno, była młoda i głupia ale niestety głupota nie przeszła z wiekiem .Ale co tu się dziwić, nic mądrego z rodzinnego domu nie wyniosła ... A dzieci szkoda bo przy takiej matce na nic dobrego nie wyrosną...
Cytować
 
 
+3 #26 amfa 2017-07-16 19:15
Cytuję Sandra:
... Prócz tego że nie chandluiecie. Ja uważam ze to jej sprawa i to ona sama poniesie konsekwencję za swoje czyny nie wy...


jej sprawa czy rozprowadza narkotyki ???
skąd ty jesteś ??? z kosmosu ???

poza tym "handel" piszemy przez samo h!
Cytować
 
 
+2 #25 hfddhfdsf 2017-07-16 17:08
Cytuję Sandra:
Żal mi tych ludzi którzy tu komentują tą krytyczną sytuację tej rodzinny zapewne własnych problemów nie posiadają bądź mają satysfakcję z tego że do takiej sytuacji doszło. Piszecie żal dzieci ale ich matkę krytykujecie co same nie dużo róznicie się od niej samej. Prócz tego że nie chandluiecie. Ja uważam ze to jej sprawa i to ona sama poniesie konsekwencję za swoje czyny nie wy. Więc skaczcie te żałosne wpisy bo każdy i tak wie kto pisze i tylko pośmiewisko z siebie robicie same. Pozdrawiam mieszkanki Garwolina o tak małej inteligencji ????


Proponuję zacząc od podstaw czyli od słownika ortograficznego a ewentualnie dopiero później próbować wyrażać swoje zdanie
Cytować
 
 
-9 #24 Sandra 2017-07-16 11:21
Żal mi tych ludzi którzy tu komentują tą krytyczną sytuację tej rodzinny zapewne własnych problemów nie posiadają bądź mają satysfakcję z tego że do takiej sytuacji doszło. Piszecie żal dzieci ale ich matkę krytykujecie co same nie dużo róznicie się od niej samej. Prócz tego że nie chandluiecie. Ja uważam ze to jej sprawa i to ona sama poniesie konsekwencję za swoje czyny nie wy. Więc skaczcie te żałosne wpisy bo każdy i tak wie kto pisze i tylko pośmiewisko z siebie robicie same. Pozdrawiam mieszkanki Garwolina o tak małej inteligencji ????
Cytować
 
 
+6 #23 Temida 2017-07-16 08:24
do Mafia:
żal ściska że RP utrzymuje taka patologie. Do pracy uczciwej zagonić!!! A Ty uważaj na osiołka bo kolejne dziecko Ci zrobi!!!
Cytować
 
 
+12 #22 Mieszkanka 2017-07-15 12:13
Cyt:[quote name="Matka"]To co czytam jest straszne.pani kasio i afrodyto i inni rodzice

Droga Pani , atakując jej dzieci ? Pisząc , że ich szkoda ? Że niszczy po kolei każdemu dzieciństwo i przy tym bawi się w najlepsze nic sobie z tego co się dzieje nie robiąc ?? Chyba źle pani zrozumiała wypowiedz . Miała mieszkanie bo przygarnął ją dziadek mający nadzieje że wreszcie zmądrzała , dwoje dzieci i co miesiąc stały dochód 500 plus i alimenty na oboje , każdy z osiedla by jej pomógł gdyby tylko zachowywała się jak człowiek . A ona używa sobie w najlepsze , ubliża sąsiadom , wyzywa dzieciakom , notorycznych kłótni z dziadkiem już nie daje się słuchać, sprowadza menelstwo przed blok i jeszcze te narkotyki ?? Ma pani dzieci ? Zna pani tą osobę ? Naprawdę nie uważa pani że 30 letnia matka z takim doświadczeniem życiowym powinna zmienić już swoje priorytety ?? Ludzie mają dość jej chamstwa , każdemu szkoda jej dzieci i dziadka który nie może pozbyć się jej z domu, bo nie daje spokojnie mu żyć. I z nikąd pomocy , każdy rozkłada ręce ... To co okazało się teraz świadczy tylko o tym ze głupota ludzka jednak nie ma dna . I powtarzam : szkoda dzieci , ale jak własna matka o nich nie myśli to co zrobić ??? Mamy JEJ współczuć ?? To dorosła osoba , i skoro takie rzeczy robi to niestety takie komentarze będzie musiała czytać .
Pozdrawiam .
Cytować
 
 
+3 #21 zero tolerancji 2017-07-15 11:46
Poziom niektórych wypowiedzi naprawdę przerażający. Aż dziwne że redaktorzy portalu nie tego moderują. Nie zmienia to postaci rzeczy, że za handlem białą śmiercią kara powinna być szczególnie dotkliwa. Tępić, tępić i jeszcze raz tępić.

ps. jeżeli to prawda że handlarka jest już na wolności to nasuwa się smutna refleksja, że " takie rzeczy to tylko w Polsce".
Cytować