Pożar samochodu w Gocławiu. "Dopiero go kupiłem"

Kupił auto wystawione w komisie i nie zdążył nim dojechać do domu. Jego nowy samochód stanął w płomieniach. Do pożaru doszło w środę 13 września około godziny 17.00 w Gocławiu (gm. Pilawa).

 

Jak informują świadkowie zdarzenia, do pożaru osobowego peugeota doszło około godziny 17.00. Właściciel pojazdu przyznał, że dopiero kupił samochód i zdążył wyjechać nim z komisu.

 

Pożar gasili strażacy z dwóch zastępów PSP w Garwolinie i jednego zastępu OSP Gocław. W gaszeniu pomagali także świadkowie. Z ich informacji wynika, że zdenerwowany kierowca miał zapewniać, że będzie domagał się zwrotu pieniędzy od sprzedającego. Jeśli to się nie uda, ma zamiar dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

Za informację i zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

(ur)  2017-09-13 18:58:04


Właściciel komisu samochodowego w Lipówkach Jacek Jedynak zapewnia, że jego komis nie pośredniczył w sprzedaży auta, które spłonęło w Gocławiu. Pojazd został wstawiony do komisu przez właścicielkę i to między nią a kupującym miała odbyć się transakcja. Czytaj dalej>>>

Aktualizacja: 2017-09-14 16:06:50

13 września po godzinie 17 na ul. 3-go Maja w Gocławiu miał miejsce pożar samochodu osobowego Peugeot 407. Pożarem objęta była komora silnika i wnętrze pojazdu. Pracownicy pobliskiego zakładu stolarskiego podali prąd wody z hydrantu, a przybyłe na miejsce zastępy straży kontynuowały działania, które doprowadziły do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

Aktualizacja: 2017-09-15 13:14:02

 

Komentarze  

 
0 #15 12345 2017-09-16 16:11
Cytuję Gość.1:
Cytuję Daria881022:
Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.
HAHAH wcisneli na siłe tak to jest jak sierota kupuje samochód i opony nastepnym razem zostaw kupno auta i OPON komuś kto sie zna :)

Ja myślę, że nie każdy ma kogo poprosić o pomoc, sam niekoniecznie się zna na wszystkim i na kimś takim te cwaniaczki robią interesy
Cytować
 
 
+2 #14 Gość.1 2017-09-15 20:54
Cytuję Daria881022:
Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.
HAHAH wcisneli na siłe tak to jest jak sierota kupuje samochód i opony nastepnym razem zostaw kupno auta i OPON komuś kto sie zna :)
Cytować
 
 
+2 #13 Daria881022 2017-09-14 16:36
Komis masakra. Miałam z nimi same problemy a samochód ciągle w naprawie bo miał rozwalone poduszki pod silnikiem. Do tego wcisneli mi opony nic nie warte, a jak chciałam im ten złom oddać bo był niezgodny z opisem to się wypieli tym że właściciel jest za granicą i nie wiadomo kiedy wróci.
Cytować
 
 
+8 #12 romano 2017-09-14 15:46
bardzo porządny komis nie ma co. oczywiście nie wiedzieli co sprzedają. auto to nówka, niebita i nieśmigana do drobnych poprawek lakierniczych i z klimą całkowicie sprawną tylko do nabicia hahaha. cóż frajerów nie brakuje, zwłaszcza w Garwolinie i okolicach
Cytować
 
 
+4 #11 p 2017-09-14 08:56
Jesli to 2.0 hdi to standart ze sie pala wina tak samo wlasciciela jak i komisu. przykra sprawa.
Cytować
 
 
+2 #10 Anonim99 2017-09-14 07:58
Kupiony w Magsta Lipówki
Cytować
 
 
+1 #9 komis 2017-09-14 00:03
olaboga . i co?a jak by wyjechał nie z komisu tylko z pod biedronki ? czasami tak bywa ,ale zaraz Janusze motoryzacji powiedzą ze mu na komisie lipne auto wcisnęli :eek: :eek:
Cytować
 
 
+5 #8 January 2017-09-13 22:24
Skur***e powinni trafić do więzienia, przez to że dzięki ich kombinowaniu narażali życie innych. W Polsce powinny być większe ograniczenia dla tych tanich cwaniaków komisiarzy. Człowiek ciężko zarabia pieniądze, które wydaje na jakieś g*wno po nie wiadomo jakich przejściach. Oby zbankrutowali i musieli żebrać. Tfu!
Cytować
 
 
+2 #7 zainteresowany 2017-09-13 21:48
czy wiadomo który to komis??? szukam auta i to może przestroga gdzie nie zaglądać...
Cytować