Praca w eGarwolin.pl

Regionalny Portal Informacyjny eGarwolin.pl w związku z dynamicznym rozwojem przyjmie stażystę/stażystkę na stanowisko: Dziennikarz.

Szukamy młodej, energicznej osoby posiadającej łatwość pisania oraz nawiązywania kontaktów, poszukującej nowych wyzwań.

Wymagania:

Dociekliwość i kreatywność

Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

Umiejętność wyszukiwania informacji

Umiejętność logicznego formułowania myśli

Znajomość zasad poprawnej polszczyzny

Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Obowiązki:

Pisanie artykułów, newsów, relacji, sprawozdań z różnych wydarzeń

Wyszukiwanie informacji oraz pozyskiwanie atrakcyjnych tematów
Wykonywanie fotografii

Oferujemy:

Staż w dynamicznym i młodym zespole

Zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych

Referencje po zakończeniu stażu

Na czas odbywania stażu zapewniamy:

Aparat fotograficzny

Własne stanowisko pracy (komputer ze stałym łączem internetowym)

Oferta dotyczy osób, które spełniają wymogi kwalifikacji na staż refundowany przez Powiatowy Urząd Pracy.

Staż rozpocznie się 1 września 2010 r.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Komentarze

+3 #12 Gość 2010-08-13 09:00
Cytuję xxxxl:
Cytuję XXXXXL:
Cytuję Wacek:
Szukają murzynów do roboty, tak jak grajdol zatrudniał Baranowską :P

ZASTANAWIA MNIE PO CO IM PRACOWNIK LUB PRACOWNICA, SKORO SAMI NIE MAJĄ CO ROBIĆ. TO WIDAĆ PO JAKOŚCI I ILOŚCI TEKSTÓW. W TAKIM TEMPIE TO BY JEDNA OSOBA Z NIEWIELKĄ ZNAJOMOŚCIA DAŁA SOBIE RADĘ I JESZCZE BY MIAŁA CZAS NA FAJKA. CHYBA ŻE SZUKAJĄ KOGOŚ DO KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJI BO GRAJDOŁOWI I TAK NIE DORÓWNAJĄ, CHYBA ŻE ŁUKASZ PRZESTANIE PISAĆ. STRZAŁKA!!!!!!

redaktorzy z grajdoła widzę że nudzicie się, tekstów u was co kot napłakał, wiec do roboty a nie piszecie komentarze, za to nikt wam nie zapłaci :)

super teoria - Ci z egarwolina piszą na grajdole, że jest beznadziejny i odwrotnie. Żenada. No chyba, że piszący do portali nie mogąc znaleźć tematu na wakacje postanowili przejść do "ofensywy" ;d
Cytować

+1 #11 Gość 2010-08-13 07:23
Krzysiek zagadaj w PUP i niech Ci zrobią "casting". Poważnie. Jednego dnia przyjdą wszyscy kandydaci i będziesz mógł ich na żywo "przetestować".
Cytować

+8 #10 Gość 2010-08-08 07:01

Cytować

+7 #9 Gość 2010-08-07 21:12
Cytuję jacek:
trochę duże te wymagania jak na 500 zł zarobku ze stażu haha

Dociekliwość i kreatywność, Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę, Umiejętność wyszukiwania informacji,Umie jętność logicznego formułowania myśli,

co ty chcesz to są wymagania dla zwykłej osoby, chyba nie zatrudnisz kogoś do pisania jak nie potrafi logicznie złożyć 2-3 zdań, lun nie jest zorganizowany, ty mu każesz iść coś napisać a on zostaje w domu i wymyśla jak to jest na grajdole
Cytować

-9 #8 Gość 2010-08-07 16:31

Cytować

-7 #7 Gość 2010-08-07 13:03
Cytować

+4 #6 Gość 2010-08-06 22:36
Cytuję wakabajaszi wakaszim:
Baranowską to podobno nieźle jechali - bez podtekstów, miała w miesiącu wyrobić ileś tematów i wrabiała ale dodatkowo czasem drugie tyle wrzutek już za free bo jest ma stażu - teraz maja inną ale jakąś wystraszoną laskę, wygląda jak by przepraszała że tam jest.

mają jakąś dziewczynę? a to nie Łukasz Korycki wszystko im pisze?:P
Cytować

+5 #5 Gość 2010-08-06 16:31
Cytować

+9 #4 Gość 2010-08-06 16:12

Sam jesteś "murzyn". Pochwal się swoją pracą i swoimi zarobkami.
Zajeżdża mi tu zawiścią i zazdrością.

Portal się rozwija więc nie ma się co dziwić, że potrzebują rąk do pracy.
Cytować

-9 #3 Gość 2010-08-06 10:44
Cytować

To konto jest zablokowane. Nie możesz więcej komentować.