Sport
Gac w kadrze na mundial

Marcin Stanisławski podał dwunastoosobową kadrę reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Plażowej. Wśród powołanych jest zawodnik Vita Sport Zdrowie Garwolin Filip Gac.

Na Orliku powalczą o Puchar Starosty

Animatorzy boiska Orlik 2012 w Żelechowie zapraszają do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego z Okazji 3 Maja.

Tylko punkt z Gromem

Wilga zaledwie zremisowała u siebie z Gromem Warszawa 2:2. Drugą bramkę garwolinianie stracili grając w przewadze jednego zawodnika.

SPS Bell 4 CV wygrał III ligę

Wszystko jest już jasne. SPS Bell 4 CV Garwolin został zwycięzcą III ligi mazowieckiej  i w nagrodę będzie gospodarzem turnieju półfinałowego o awans do II ligi.

Siatkarki ZSP Sobolew ponownie najlepsze

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sobolewie ponownie zostały mistrzyniami powiatu w siatkówce. Podopieczne Artura Chmielaka nie schodzą z najwyższego stopnia podium od czterech lat.

MOW Borowie Wicemistrzem Polski

W zakończonych właśnie XVI Mistrzostwach Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w Halowej Piłce Nożnej Borowie 2017 zespół gospodarzy zdobył tytuł wicemistrza, w wyrównanej walce ustępując jedynie drużynie z Łobżenicy.

„Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Poznaliśmy mistrzów województwa

Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek w Miętnem poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa mazowieckiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się Diamonds Academy i SP Brzeziny (kategoria U-8), Varsovia Girls i UKS Irzyk (kategoria U-10) oraz UKS Ząbkovia Ząbki 1 i SP 22 Płock (kategoria U-12). Dzięki temu zwycięstwu drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo mazowieckie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Kolejna porażka z Szydłowianką

Wilga Garwolin przegrała na wyjeździe z Szydłowianką 1:3. Była to ósma porażka GKS-u w ostatnich dziesięciu potyczkach z drużyną z Szydłowca.