Sport
Cztery medale Małgorzaty Grzegrzółki

W dniach 16-17.09.2017 w Częstochowie odbyły się VI Ogólnopolskie Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych, w których startowała na co dzień trenująca w UKS Delfin Garwolin, a reprezentująca klub Start Warszawa, Małgorzata Grzegrzółka.

Tenisistka Promnika druga w WTK skrzatek

Emilka Laskowska z Promnika Łaskarzew zajęła drugie miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kategorii Skrzat.

Jakub Piesiewicz w obronie pasa TFL już 18 listopada w Radomiu

Mistrz TFL Jakub Piesiewicz 18 listopada w Radomiu stanie przed najważniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Reprezentant klubu MSFG Garwolin pierwszy raz w karierze będzie bronił pasa mistrzowskiego TFL.

Badmintoniści zainaugurowali sezon

Najmłodsi zawodnicy MKS Garwolin udanie rozpoczęli sezon w Suchedniowie. W minioną sobotę podczas Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów Młodszych oraz Młodzików Młodszych zdobyli 3 medale.

IV Memoriał Kolarski im. Piotra Ekierta już w niedzielę

W niedzielę 24 września odbędzie się już IV Memoriał Kolarski im. Piotra Ekierta. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Niespodzianka w Przysusze

Skazywana na porażkę Wilga Garwolin niespodziewanie wygrała na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:0.

Charytatywny turniej piłki nożnej „Gramy dla Dominika”

Ruszyły zapisy na Charytatywny turniej piłki nożnej "Gramy dla Dominika". Wpisowe wpłacane przez zgłaszające się drużyny zostanie przeznaczone na zakup protezy dla Dominika Krasińskiego z Reducina, który podczas prac polowych stracił prawą rękę. Turniej zostanie rozegrany w niedzielę 1 października na boisku w Górznie.

Pierwsze zwycięstwo piłkarek w II lidze

W pierwszym meczu na własnym stadionie piłkarki Wilgi Garwolin pokonały Akademię 2012 Suwałki 4:2.