GTW Dynamit Oknopol nowym liderem

Trzecia kolejka Sobolewskiej Ligi Piłki Halowej przyniosła zmianę na pozycji lidera. Obecnie na szczycie tabeli znajduje się GTW Dynamit Oknopol

Hitem trzeciej serii gier okrzyknięto starcie Sawanny Citi z GTW Dynamitem Oknopol. Nic w tym dziwnego, obie drużyny rozpoczęły rozgrywki od dwóch zwycięstw.

Po zaledwie czterech minutach GTW prowadziło 2:0. Wynik otworzył Michał Olek, a chwilę potem do siatki trafił Patryk Kędzior. Tuż przed przerwą straty zmniejszył Patryk Kruk. Na początku drugiej połowy zawodnicy Dynamitu wyprowadzili kolejne dwa ciosy, czym odebrali przeciwnikom chęć do walki. W Sawannie widoczny był brak Sebastiana Papiernika i Pawła Pyry.

GTW Dynamit Oknopol - Sawanna Citi 8:3 (2:1)

Bramki: Michał Olek 3', Patryk Kędzior 4', 28', 36', Albert Górski 21', Piotr Długosz 23', Damian Mirowski 27', Rafał Majek 37' - Patryk Kruk 19', 29'(k), Dawid Gałązka 31'

Chłopaki do wzięcia nie stawili się na mecz z Kłoczewem, za co ukarani zostali walkowerem i odjęciem jednego punktu z ligowego konta.

Chłopaki do wzięcia - Kłoczew 0:3 (wo.)

Zgodnie z przewidywaniami Błażej pokonał Sobolevię. Drużyna z Chotyni wyszła na prowadzenie już w 3 minucie i nie oddała go do samego końca. Zawodnikiem meczu wybrano Jarosława Włodarczyka, który zdobył cztery bramki.

Błażej Chotynia - Sobolevia 9:2 (4:1)

Bramki: Michał Zalewski 3', 12', Jarosław Włodarczyk 7', 20', 25', 40', Wojciech Zackiewicz 30', Dominik Kiliszek 32', Jakub Białecki 37' - Rafał Krogulec 9', Adam Galiński 33'

Więcej strachu faworyzowanemu rywalowi napędzili zawodnicy drużyny KS System, którzy do 19 minuty prowadzili z FC Poconwychodził 2:1. Tuż przed przerwą rywale zdobyli dwie bramki i to oni w lepszych humorach schodzili na przerwę. Chwilę po wznowieniu gry zdobyli kolejne dwa gole. To pozwoliło im spokojnie kontrolować wydarzenia na parkiecie.

FC Pocoonwychodził - KS System 8:5 (3:2)

Bramki: Marek Górski 1', Przemysław Komar 19', 27', 39', Michał Wiśnioch 20' (k.p.), 21', samobójcza 21', Czyżewski 26' - Damian Baran 5', 34', Przemysław Gazda 13', 35'