Sokołowski nie jest już trenerem SPS-u

Zarząd Stowarzyszenia Piłki Siatkowej 4CV Garwolin odwołał Jakuba Sokołowskiego z funkcji trenera. Szkoleniowiec prowadził drużynę od grudnia 2012 roku.

- Była to decyzja zarządu. Jednym z powodów są wyniki uzyskane w tym sezonie. Liczyliśmy na więcej - argumentuje decyzję prezes klubu Krzysztof Kisiel.

Jakub Sokołowski prowadził seniorską drużynę SPS-u 4 CV Garwolin od grudnia 2012 roku. Niedawno zakończony sezon był najlepszym w historii klubu. Zespół był o krok od awansu do II ligi.

- Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy byli przychylni mojej osobie i wspierali nasz zespół. Mam nadzieję, że dalej będziecie wspierać garwolińską siatkówkę - mówi Jakub Sokołowski.

Nowy trener nie jest jeszcze znany. SPS 4 CV Garwolin poszukuje szkoleniowców do drużyny seniorów oraz do dwóch zespołów młodzieżowych.

 

(ŁS) 2017-05-30 11:39:03

 

Komentarze  

 
+9 #24 Mama 2017-06-01 13:35
Najsmutniejszy stał się FAKT tego, w jaki sposób do siebie podchodzimy. MY - ludzie! Dziś jest dzień Dziecka. Ważny dzień! Dzieci są kopią , odbiciem dorosłych. Co chcemy im pokazać? Wyzwiska, HEJT, oczernianie, nienawiść, brak wybaczenia, BRAK POMOCY, destrukcję, bałagan. Co to daje na przyszłość? Pamiętajmy o tym! Bądźmy dla siebie ludzcy nawet wtedy gdy inni od nas tego nie wymagają! BądźMY! :-)
Cytować
 
 
+1 #23 jaś 2017-06-01 10:08
zastanawiam się jakie by były komentarze , gdyby jednak druzyna awansowała do drugiej ligi....

wstyd mi za Was "ludzie".

pozdrowienia dla Jakuba.Trzymaj się i rób swoje...
Cytować
 
 
+3 #22 Kibic3 2017-06-01 09:44
Dla pana Romka : https://www.youtube.com/watch?v=AbeRxbyhYmk #szczyl 8)
Cytować
 
 
+4 #21 Kibic2 2017-06-01 09:20
Z okazji Dnia Dziecka dla pana Romka aby był "przeSZCZYLśliwy " https://www.youtube.com/watch?v=e_oMznO4SPU
Cytować
 
 
+4 #20 Kibic 2017-06-01 09:11
Nie bądź śmieszny. Obleśne!? Prawda jest onleśna? Od kiedy? Facet jest pijakiem i przychodzi do pracy na bombie. W pracy bomba i po pracy też. Chyba zapomniałeś, że on pracuje z dziećmi...! Jeśli cos tu ma byc obleśnego, to na pewno nie mój komentarz a takie zachowanie.

Pozatym szczylu nie będziesz mi mowic gdzie mogę się udzielać a gdzie nie, nie będziesz mi też morałów prawił o hejtusiach... Bo za krótki jesteśs. Chyba zapomniałeś, że to internet a nie forum romanum! Ja przynajmniej piszę z imienia ty się przedstawiasz jako "kibic" więc o czym mowa? Jakie tearzą w twarz?

Idź do mamy albo poproś kolegów żeby Ci pomogli bo sam jestes zeykla faja

Rzeczywiście potwierdza się tylko co było napisane wcześniej. Dodać tylko trzeba, że jedni takie rzeczy piszą po kilku głębszych, a jak widać innym takie nie są potrzebne aby walić smrodem! Trzymaj się panie Romku i nie daj się!Buraków nie jem, strasznie ich nie trawię! Poza tym szkoda wątroby na pisanie z osobami takiego wyspecjalizowan ego myślenia. PA! Dziecku życzę mądrzejszych ludzi dookoła! :lol:
Cytować
 
 
+2 #19 Romek 2017-06-01 02:04
Cytuję Kibic:
Cytuję Romek:
To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami?
A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.


Proś aby twoje dziecko nie odziedziczyło tak kretyńskiego myślenia! Bez obrazy, to co piszesz człowieku jest tak obleśne i ordynarne, że brak słów! Nie udzielaj się więcej bo ten ślinotok cuchnie strasznym hejterstwem, a to domena bardzo małych ludzi! Nikt takich nie lubi! Rozumiemy się?!



Nie bądź śmieszny. Obleśne!? Prawda jest onleśna? Od kiedy? Facet jest pijakiem i przychodzi do pracy na bombie. W pracy bomba i po pracy też. Chyba zapomniałeś, że on pracuje z dziećmi...! Jeśli cos tu ma byc obleśnego, to na pewno nie mój komentarz a takie zachowanie.

Pozatym szczylu nie będziesz mi mowic gdzie mogę się udzielać a gdzie nie, nie będziesz mi też morałów prawił o hejtusiach... Bo za krótki jesteś. Chyba zapomniałeś, że to internet a nie forum romanum! Ja przynajmniej piszę z imienia ty się przedstawiasz jako "kibic" więc o czym mowa? Jakie tearzą w twarz?

Idź do mamy albo poproś kolegów żeby Ci pomogli bo sam jestes zeykla faja
Cytować
 
 
+3 #18 Kibic 2017-05-31 22:40
Cytuję Romek:
To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami?
A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.


Proś aby twoje dziecko nie odziedziczyło tak kretyńskiego myślenia! Bez obrazy, to co piszesz człowieku jest tak obleśne i ordynarne, że brak słów! Nie udzielaj się więcej bo ten ślinotok cuchnie strasznym hejterstwem, a to domena bardzo małych ludzi! Nikt takich nie lubi! Rozumiemy się?!
Cytować
 
 
+3 #17 Kibic 2017-05-31 21:29
Ale mnie denerwują takie mundre ludzie co nigdy w życiu nie mieli problemu i jedyne co im zostało to dowalać drugiemu zza klawiatury. Miej pan odwagę powiedzieć to komuś prosto w oczy, a może inaczej miej odwagę POMÓC jeśli problem rzeczywiście istnieje! Oczernianie potrafi zepsuć, ale zwłaszcza tego, który tak czyni, więc uważaj!!! Naprawdę żałosne jest to jak ludzie potrafią być obłudni i podli względem drugiego człowieka! Serio, nigdy w życiu człek nie spodziewał się , że można spotkać takich małostkowych , małych ludzi. STRASZNE!!!
Cytować
 
 
+4 #16 K 2017-05-31 20:57
Cytuję Romek:
To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami?
A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.

Gdyby człek miał do czynienia z takim rodzicielem chyba też by zaczął pić, a przepraszam chlać! ŻAŁOSNY jest pan i to BARDZO!
Cytować
 
 
-4 #15 Romek 2017-05-31 20:14
To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami?
A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.
Cytować