:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Recital Weroniki Wardak

W Centrum Sportu i Kultury odbył się recital Weroniki Wardak – uczennicy Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, zatytułowany „Pod skórą”. Koncert został zorganizowany jako jedna z imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Garwolina i Powiatu Garwolińskiego.

 

Recital Weroniki Wardak, który odbył się w sali widowiskowej CSiK w Garwolinie, został zatytułowany „Pod skórą”. To także nazwa autorskiej piosenki młodej wokalistki. Bit do żywiołowego utworu, który idealnie opisuje Weronikę, stworzył „Podrabiany Leszcz”.

 

Podczas wczorajszego koncertu wokalistce na klawiszach akompaniował Mikołaj Górecki, a na gitarze Paweł Wiśniewski. W repertuarze znalazły się takie utwory jak: „Stronger than me”, „Back it up”, „Run”, „Layla” czy „Wyszłam za mąż zaraz wracam”. Dwie ostatnie piosenki uczennica Szkoły muzycznej I stopnia w Garwolinie zadedykowała swoim rodzicom. Nie zabrakło także podziękowań dla mentorów muzycznych – Radosława Mitury oraz Aurelii Luśni.

 

Wokalistka na specjalne życzenie publiczności, która energicznie reagowała na jej twórczość, bisowała zremiksowanym numerem „Lepszy model” oraz piosenką „Bo jak nie my, to kto”.

 

(EB, fot. KK) 2014-06-14 10:46:45


Recital Weroniki Wardak komentarze opinie

  • Fan - niezalogowany 2014-06-14 12:10:41

    zakochałem się :-)

  • o/ - niezalogowany 2014-06-14 11:08:19

    Brawo dla Weroniki!

Dodajesz jako: Zaloguj się