:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

21. urodziny Mega Music w Wildze

Kiedy: 2018-11-10 , godzina: 20:00 | Gdzie: MEGA MUSIC WILGA

Koncerty, urodziny Music Wildze - zdjęcie, fotografia

W sobotę 10 listopada klub muzyczny Mega Music w Wildze będzie obchodził swoje 21. urodziny. Tego wieczoru właściciele klubu gwarantują wiele atrakcji. Na scenie nie zabraknie wielkich gwiazd.

Tego wieczoru na wszystkich czekać będzie wielki muzyczno-artystyczny spektakl podsumowujący 21-letnią historię klubu. Na scenach mega gwiazdy, oraz wyjątkowi artyści z różnego rodzaju pokazami, a wszystko to w niepowtarzalnej oprawie świetlno-wizualnej.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół MIG, jeden z najlepszych polskich zespołów disco-polo. W sali klubowej wystąpi gwiazda światowego formatu – Lucky Charmes z hitem „Ready”. Na scenach pojawią się również: Szymon Reich – uczestnik aktualnej edycji „Top model”, Łukasz Mojecki – członek zwycięskiej drużyny telewizyjnego show „Bitwa na Głosy”.
Wystąpi też Pixel Show – futurystyczny ledowy Dj. Klubowicze obejrzą także Led Show Dance – pokaz ledowego tańca w wykonaniu G Point Team. Nie zabraknie tez Transformers Led Robot Show, 100-kilogramowego tortu, wlepek urodzinowych i deszczu konfetti.

Organizatorzy zapowiadają także niespodzianki.

Inf. pras. oprac. KK

21. urodziny Mega Music w Wildze komentarze opinie

  • stary bywalec - niezalogowany 2018-11-05 21:23:11

    Czy goście 35+ też są mile widziani i znajdzie się coś dla nas? Pamiętam, jak "otwieraliśmy tą dyskotekę", Imprezy były niezłe i każdy z nas ma wiele wspomnień leszych lub gorszych :D Moglibyśmy wymieniać obsługę i ochroniarzy z imienia. Wielkie uznanie dla Państwa Goliszewskich za to, że potrafią utrzymać to miejsce wciąż na topie :) Ps. Może w/w wspomniani właściciele pomyśleli by o nas (dawnych imprezowiczach) i zorganizowali coś dla nas, jakąś jedną imprezę, zamkniętą przed młodzieżą :)

  • Wacek - niezalogowany 2018-11-06 16:54:55

    Moze byc tlum to i blizniaki z ochrony mogą znowu piesci użyć

  • gość 2018-11-06 17:27:52

    Dla ludzi po 30 a nawet znacznie starszych polecam klub30 w Lublinie. Super atmosfera i wspaniali ludzie. Wilga to raczej dla dwudziestolatków.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl