:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

60-lecie OSP Korytnica – program uroczystości

Uroczystości Powiat, lecie Korytnica program uroczystości - zdjęcie, fotografia

Już w niedzielę 19 sierpnia Ochotnicza Straż Pożarna w Korytnicy (gm. Trojanów) będzie świętowała 60-lecie istnienia. Jubileusz jest okazją do wspólnego świętowania.

O godzinie 13.30 odbędzie się zbiórka jednostek przed budynkiem OSP w Korytnicy. Uroczystości jubileuszu 60-lecia jednostki rozpoczną się msza świętą odprawioną w kościele parafialnym w intencji strażaków.

O 15.30 rozpocznie się oficjalna część uroczystości. Po złożeniu meldunku, podniesieniu flagi na maszt i odegraniu hymnu państwowego, zostaną poświęcone samochody pożarnicze. Po powitaniu gości i przedstawieniu rysu historycznego jednostki, zasłużeni druhowie zostaną uhonorowani odznaczeniami. Tego dnia zostaną także wręczone specjalne podziękowania. Po przemówieniach okolicznościowych zaproszonych gości, odbędzie się uroczysta defilada pododdziałów.

Przed godziną 18.00 rozpocznie się obiad, a później zabawa taneczna pod chmurką. Świętujących będzie bawił zespół Lavers. Wstęp wolny!

Tego dnia nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Na najmłodszych będą czekały trampoliny, dmuchane zjeżdżalnie i wata cukrowa. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w loterii fantowej. Na dorosłych będzie czekało piwo, przysmaki z grilla oraz wiejski stół.

 

ur

60-lecie OSP Korytnica – program uroczystości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl