:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła przedszkole „Słoneczko” w Woli Rębkowskiej

Agata Kornhauser-Duda odwiedziła przedszkole „Słoneczko” w Woli Rębkowskiej w gminie Garwolin. Wizytę Pierwsza Dama rozpoczęła od spotkania z najmłodszymi podopiecznymi, którym przeczytała bajki.

Dzieci chętnie recytowały wierszyki, których nauczyły się w ostatnim czasie i wspólnie z małżonką prezydenta zaśpiewały piosenkę. Starsze grupy zaprosiły panią prezydentową do udziału w warsztatach plastycznych oraz podzieliły się marzeniami, o których napiszą w listach do świętego Mikołaja.

 

Pierwsza Dama złożyła gronu pedagogicznemu serdeczne życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Nauczyciela.

Podczas spotkania z dyrekcją, przedstawicielami Rady Rodziców oraz gronem pedagogicznym Agata Kornhauser-Duda rozmawiała o wadze zaangażowania podopiecznych w inicjatywy wybiegające poza program dydaktyczny. Zespół może pochwalić się organizacją szeregu aktywności łączących wychowanie z zabawą i jednoczesnym zaangażowaniem społeczności lokalnej. Dzieci nie tylko kultywują tradycję świąt i pikników rodzinnych, ale także angażują się w pomoc potrzebującym. Uczniowie szkoły podstawowej włączają się w wykonywanie kart świątecznych dla osób starszych, czy w akcję Szlachetna Paczka, którą wspiera także Para Prezydencka.

 

W skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rębkowskiej wchodzą również szkoła podstawowa, klasy gimnazjalne oraz Szkoła Filialna w Krystynie. Placówka ściśle współpracuje z rodzicami i samorządem terytorialnym, dbając o edukację podopiecznych oraz integrację z mieszkańcami.

 

Inf. i fot: Kancelaria Prezydenta RP

(oprac. ur) 2017-10-13 10:03:40

 


agata kornhauser-duda - komentarze opinie

  • Violetta - niezalogowany 2017-10-15 15:28:10

    oglądam fotki i do końca nie jestem przekonana, kto na uroczystości jest I damą?, moje pierwsze wrażenie jest że tą damą jest dyrektorka szkoły, a nie pani prezydentowa :D .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl