:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Akcja "Znicz" 2018 – jedna ofiara śmiertelna

Wypadki drogowe , Akcja Znicz jedna ofiara śmiertelna - zdjęcie, fotografia

Tegoroczna akcja „Znicz 2018” trwała od 31 października aż do 4 listopada. W działaniach wzięło udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, którzy dbali o bezpieczeństwo na terenie naszego powiatu. Najtragiczniejszym dniem okazała się środa, kiedy doszło do śmiertelnego wypadku w Woli Żelechowskiej.

– W ciągu tych kilku dni policjanci interweniowali blisko 200 razy. Zatrzymali 4 prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym oraz wyeliminowali z ruchu 3 nietrzeźwych kierowców pojazdów. Na drogach doszło do 30 kolizji drogowych. Niestety, najtragiczniejsza była środa. Przed godziną 17 do dyżurnego garwolińskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Wola Żelechowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 41-letni mężczyzna (trzeźwy), na prostym odcinku drogi w terenie niezabudowanym w miejscu nieoświetlonym, kierując samochodem ciężarowym marki DAF z cysterną, potrącił jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego 86-letniego rowerzystę. W wyniku zdarzenia pomimo podjętej reanimacji rowerzysta zmarł na miejscu. Trwa teraz postępowanie, w trakcie którego policjanci wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku drogowego – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

KPP Garwolin, oprac. ur

Zdj. poglądowe: arch. eG


Akcja "Znicz" 2018 – jedna ofiara śmiertelna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:49:29

    Potrącony rowerzysta w Woli Żelechowskiej miał 96 lat.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl