:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Aktywny Dzień Kobiet w Garwolance

Były promocje, darmowe zajęcia fitness, nastrojowa muzyka i dmuchane różowe flamingi, unoszące się na powierzchni wody. W czwartek 8 marca, w Garwolance, spotkały się panie, które postanowiły świętować Dzień Kobiet niebanalnie i na sportowo.

8 marca panie mogły skorzystać z basenu za jedynie 5 zł. Pływalnia oferowała tego dnia także darmowe aktywności na sali fitness pod okiem instruktorów. Panie chętnie uczestniczyły w zajęciach Fitness Lady, Fit Forma i Aqua Fitness.

Od 20:00 do 22:00 pływalnia i siłownia były dostępne wyłącznie dla kobiet. Jedynymi mężczyznami w obiekcie byli pracownicy, którzy ochoczo pomagali i udzielali porad ćwiczącym paniom, które w dniu swojego święta wykorzystały tę wyjątkową okazję, by aktywnie spędzić czas w damskim towarzystwie.

W takim dniu nie mogło zabraknąć wyjątkowej atmosfery. Basen został podświetlony, a panie mogły skorzystać z sauny i zrelaksować się przy dobrej muzyce. Były też dmuchane różowe flamingi, unoszące się na powierzchni wody.

Aktywny Dzień Kobiet w Garwolance pokazał, że nie brakuje osób, które lubią świętować niebanalnie i na sportowo.

 

CSiK, oprac. ur

Aktywny Dzień Kobiet w Garwolance komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl