:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Albert Baran zastępcą burmistrza Garwolina

Inne Miejskie, Albert Baran zastępcą burmistrza Garwolina - zdjęcie, fotografia

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak powołała na stanowisko swojego zastępcy Alberta Barana. Czym do tej pory zajmował się nowy wiceburmistrz?

Burmistrz Garwolina Marzena Świeczak na swojego zastępcę powołała dotychczasowego kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Alberta Barana.

Wiceburmistrz Albert Baran w Urzędzie Miasta pracuje od 2004 roku. Wcześniej pracował w garwolińskim Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej oraz był radnym gminy Borowie. W radzie pełnił funkcję przewodniczącego.
 

UM Garwolin, oprac. ur

Zdjęcie: archiwum eGarwolin


 


 

Reklama

Albert Baran zastępcą burmistrza Garwolina komentarze opinie

  • gość 2018-12-04 09:51:31

    O jezu .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 09:58:02

    Czym się zajmował ????.... był również radnym gminy Borowie - bez serca zamknął szkołę. ..jako przewodniczący komisji oświaty traktował rodziców z góry. ... mieszkańcy pamiętali i go nie chcieli w tych byborach to w "teczce" Garwolin go wziął. ŻAL!!!

  • krzysztofgość - niezalogowany 2018-12-04 10:22:09

    pracowalem jako podwladny gratuluje

  • gość 2018-12-04 10:38:42

    no to Albercik będzie musiał teraz popracować:))

  • gość 2018-12-04 12:11:51

    - ZAL to by było jakby ta szkoła w Brzuskowoli nadal istniała. Niecała 30 uczniów i prawie tyle samo nauczycieli. Albert to super gość i zna się na rzeczy. Nie chcieliście mieć w gminie Borowie takiego specjalisty to zapewne Miasto na tym skorzysta. Powodzenia.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 12:14:16

    O szok że nie burmistrza syn

  • gość 2018-12-04 12:21:43

    No to teraz będą jazdy z drogami bo... "prawie Burmistrz będzie kazał" dziury piachem zasypywać. Ale jazda!

  • gość 2018-12-04 13:55:33

    Gratulacje! Właściwy człowiek na właściwym miejscu a zawistni będą zawsze.

  • gość 2018-12-04 14:20:14

    Wielkie gratulacje wreszcie doceniony!!! Zawsze przychodzi dzień zapłaty za dobre uczynki i dobre intencje jakimi obdarzył potrzebujących i podał im rękę kiedy inni tego nie widzą!!!Brawo powodzenia:)

  • gość prosty - niezalogowany 2018-12-04 22:06:27

    Panie Albercie GRATULACJE. Wiem że Pan nie będzie brał do serca tych "pseudo mądrych opinii" bo Pana doświadczenie w pracy z ludżmi jest duże i owocne. Wie Pan że piszą to prostacy / proszę nie mylić z prostymi ludżmi bo ci są cudowni / którzy nigdy nie pełnili żadnej funkcji służbowej no i anonimowo pisząc leczą swoje kompleksy próbując się gloryfikować. Prostacy, doradzam paść na kolana, spojrzeć w lustro - może jakaś terapia albo szkoła kultury i nauk społecznych coś u was zdoła uratowć . Myślę że Pan Albert was nie potępia. Nie was, tylko waszą głupotę.

  • gość 2018-12-04 22:59:19

    Oby tylko w borowskim barze wódka była legalna bo dawniej to różnie chyba bywało . I to nie jeden raz chyba ? Prawda ?

  • Józek - niezalogowany 2018-12-05 09:15:47

    A czemu nie Syn Burmistrza? Myślałem że on zostanie

  • gość 2018-12-05 15:32:13

    Gratulacje dla P.Alberta.Zycze powodzenia .Wspaniały wybór.

  • Anty PiS - niezalogowany 2018-12-05 21:27:06

    Najważniejsze- Boże chroń Nas od PiSu !

  • Gość 1244 - niezalogowany 2018-12-05 23:34:22

    Dlatego nie syn bo takie praktyki to nie w tej opcji.

  • Ana Stazja - niezalogowany 2018-12-06 06:56:38

    Gratulacje bedoki. Najważniejsze dla was, że nie wygrał PIS, więc niech dalej starzy wami rządzą. Po dobrej zmianie przyszła jeszcze lepsza, he, he, he.

  • Hall Anonim - niezalogowany 2018-12-06 13:09:15

    Co niektórym proponuje zapolować sobie bardzo dobry środek, a mianowicie maść na ból dupy.... Gratulacje Panie Albercie

Dodajesz jako: |