:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Aleksandra Domańska z Garwolina w programie TVN Ameryka Express

Inne Ciekawostki, Aleksandra Domańska Garwolina programie Ameryka Express - zdjęcie, fotografia

Telewizja TVN pokazała uczestników programu „Ameryka Express”. W nowym sezonie, już jesienią, na ekranie zobaczymy pochodzącą z Garwolina Aleksandrę Domańską. Aktorka wystąpiła w programie z bratem Dawidem.

Wystąpiła między innymi w takich produkcjach kinowych jak: "Drogówka", "Ambassada", "Po prostu przyjaźń" i "Podatek od miłości". Miłośnicy seriali znają ją z serialu "O mnie się nie martw". Oglądaliśmy ją na kanapie u Kuby Wojewódzkiego i w teleturnieju Milionerzy. Jesienią zobaczymy Aleksandrę Domańską w podróżniczym reality „Ameryka Express”.

 

Ola i Dawid w wyścigu po Ameryce Południowej

Jak informuje stacja TVN, zakończyły się zdjęcia do nowego sezonu podróżniczego reality „Ameryka Express”. Do Ameryki Południowej wyruszyło 8 par, a wśród nich pochodząca z Garwolina Aleksandra Domańska z bratem Dawidem. Jak aktorka poradziła sobie w Ekwadorze i Peru? Czy rodzeństwu udało się pokonać blisko 3000 km? Jak poradzili sobie z zadaniem, które trzeba było wykonać na wysokości ponad 4900 m n.p.m.? Czy dotarli do mety w Cuzco? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w nowym sezonie programu, którego emisja ruszy jesienią.

W podróżniczym reality biorą udział:

Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim

Filip Chajzer wraz z ojcem Zygmuntem Chajzerem,,

Tomasz Karolak wraz z kolegą Jakubem Urbańskim,

Duet „Fit Lovers”: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz,

Maciej Musiałowski wraz z koleżanką Anną Małysą,

Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem,

Lara Gessler i jej przyjaciel Piotr Sałata,

Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

 

– Na miejscu czekały na nich ogromne różnice wysokości i temperatur oraz zadania, które wymagały od nich sprawności, sprytu, a czasem anielskiej cierpliwości. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją siłę w wybranych przez siebie duetach jak i poza nimi. Czekały na nich niespodzianki, których nie było w poprzednich edycjach. To, co pozostało niezmienne to prowadząca, w tej roli po raz kolejny wystąpiła: Agnieszka Woźniak-Starak – zdradza stacja TVN.

 

Będzie ostro!

– Wszystkim o słabych nerwach, którym Moja Córka może śnić się po nocach jako koszmar radzę nie oglądać. Będzie ostro! I nic nie zmieni mojej Dumy z Moich dzieci – napisała w mediach społecznościowych Katarzyna Domańska, mama Oli i Dawida. (pisownia oryginalna)

 

Inf. i fot. TVN, oprac. ur

 

Aleksandra Domańska z Garwolina w programie TVN Ameryka Express komentarze opinie

 • Gośćjj - niezalogowany 2018-06-09 15:14:53

  Czym cie chwali ze jest w amerka Expressu

 • Gość - niezalogowany 2018-06-09 23:06:33

  Każdy jest dumny że swoich dzieci .....nie widze w tym nic nadzwyczajnego zeby sie chwalić. Mnie to osobiscie nie urzekło.

 • gość 2018-06-10 15:41:29

  i co z tego, lata mi to koło tyłka.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-10 18:54:23

  Czyżby dwa komentarze tego samego ... zazdrośnika ?

 • gość 2018-06-11 06:32:17

  Dobrze że z bratem pojechała a nie z jakimś konkubentem. Zgorszenia nie będzie i obrazy moralności publicznej. Widać że dziewczyna dobrze wychowana.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl