:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Amatorzy szybkiej jazdy z mandatami

Sprawy kryminalne , Amatorzy szybkiej jazdy mandatami - zdjęcie, fotografia

W miniony piątek, 5 stycznia, policjanci z garwolińskiej drogówki wzięli udział w krajowych działaniach „Prędkość”, ukierunkowanych na eliminowanie z ruchu kierowców jadących z nadmierną prędkością. Amatorzy szybkiej jazdy zostali ukarani mandatami.

– Funkcjonariusze Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie po raz kolejny wzięli udział w działaniach, których głównym celem było egzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących przepisów w zakresie prędkości. Stosowanie się do występujących ograniczeń prędkości ma ogromne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Działania te polegają nie tylko na tym aby ukarać kierowców mandatami za brawurową jazdę, ale również na tym aby ograniczyć liczbę wypadków drogowych, których często skutkiem jest śmierć na drodze – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

– Policjanci łącznie skontrolowali 78 samochodów, z czego ujawnili 42 przypadki przekroczenia prędkości. W związku z tym 42 amatorów szybkiej jazdy zostało ukaranych mandatem karnym – dodaje rzecznik garwolińskiej policji.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

 


Amatorzy szybkiej jazdy z mandatami komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-01-09 13:56:23

    Niech wieczorami ustawia się na garwolińskiej tak w połowie drogi.wieczorami i po południu robią sobie wyścigi.a to teren zabudowany.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-09 18:42:17

    Ale jesteś kabel...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl