:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

„Andropauza 2 czyli męska rzecz być z kobietą” w Garwolinie! Trwa sprzedaż biletów

Czy męska przyjaźń przetrwa próbę... sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Już w czerwcu w Garwolinie doskonały spektakl w reżyserii Jana Jakuba Należytego pod tytułem „Andropauza 2 czyli męska rzecz być z kobietą”. Trwa sprzedaż biletów!

 

"Nie ma niewiast w naszej chacie"... dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku. Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance".

Czy ich przyjaźń przetrwa próbę... sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu.


Na scenie w Garwolinie wystąpią: Piotr Skarga, Andrzej Beya-Zaborski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski i Agata Załęcka.

{jb_greenbox} Spektakl „Andropauza 2 czyli męska rzecz być z kobietą” zostanie wystawiony 8 czerwca 2017 roku o godz. 18.30 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (Kino "Wilga") przy ul. Nadwodnej 1.
Bilety w cenie 75/80 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl. {/jb_greenbox}

 

(Mat. Pras., oprac. ur) 2017-04-22  16:18:47


„Andropauza 2 czyli męska rzecz być z kobietą” w Garwolinie! Trwa sprzedaż biletów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl