:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Apel o pomoc dla Olgi Wiśniewskiej

Inne Powiat, pomoc Wiśniewskiej - zdjęcie, fotografia

Rodzina i przyjaciele Olgi Wiśniewskiej proszą o pomoc dla kobiety, która w sierpniu uległa poważnemu wypadkowi. W Parku Praskim na pochodzącą z Garwolina kobietę i jej maleńką córeczkę runęło drzewo. Dziewczynka nie przeżyła. Jej mama walczy o zdrowie i odzyskanie sprawności. Pomóc w tej walce może każdy!

29-letnia Olga, po wyprowadzce z Garwolina pokochała Pragę i Park Praski, w którym w ostatnim czasie spędzała wiele czasu spacerując ze swoją 6-miesięczną córeczką Lilianą i partnerem. To była ich ławka. Byli tam także 20 sierpnia, kiedy nagle, wprost na nią i maleństwo runęło drzewo. Maleńka Liliana zmarła w szpitalu. Jej mama po kilku tygodniach wybudziła się ze śpiączki. Ma bardzo rozległe obrażenia, w tym m.in.: złamanie potyliczne czaszki przechodzące w złamanie kręgosłupa szyjnego i kręgosłupa piersiowego, strzaskany bark prawej ręki i kość przedramienia, liczne złamania żeber, złamanie mostka, w lewej nodze złamane kość piszczelową i kość strzałkową. Kobieta walczy o powrót do zdrowia. (Czytaj więcej i zobacz zdjęcia z miejsca tragicznego wypadku>>>)

– Aby Olga mogła powrócić do samodzielności, wstać z łózka, potrzebna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja. Potrzebujemy państwa pomocy. Bardzo prosimy o wsparcie. Będziemy serdecznie wdzięczni, jeżeli zechcesz nam pomóc i przekażesz darowiznę na konto Olgi w Fundacji Sedeka – o pomoc prosi Robert Wiśniewski, ojciec 29-latki.

Leczenie i kosztowną rehabilitację Olgi można wesprzeć wpłacając darowiznę na konto:

Fundacja Sedeka ul. Grzybowska 4 lok. 132, 00-131 Warszawa

nr konta: 93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

tytuł przelewu: 11602- Grupa OPP- Wiśniewska Olga

 

Środki z darowizn będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Olgi Wiśniewskiej.

 

ur

 

 

 

Apel o pomoc dla Olgi Wiśniewskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl