:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Aresztowani za znęcanie się nad swoimi rodzinami

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawców przemocy domowej. Dwaj mieszkańcy powiatu garwolińskiego podejrzani są o znęcanie się nad swoimi rodzinami. Mężczyźni będąc pod działaniem alkoholu wyzywali szarpali i grozili domownikom. Policjanci zatrzymali 64 i 55-latka. Teraz za popełnione przestępstwa mężczyznom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

– Mieszkaniec Garwolina i gm. Łaskarzew, wracając do domu pod wpływem alkoholu wszczynali najbliższym bezpodstawne awantury. Przez ten czas ich rodziny znosiły ciągłe upokorzenia, groźby, wyzwiska oraz przemoc fizyczną. O dramacie w rodzinach zostali powiadomieni garwolińscy i łaskarzewscy policjanci. Po interwencji policjantów mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Sprawcy przemocy domowej zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty znęcania się nad najbliższymi. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego sąd zastosował wobec sprawców przemocy domowej tymczasowy areszt – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w więzieniu. Za popełnione przestępstwo sprawcom może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. i video: Kampania KPP Garwolin

KPP Garwolin, oprac. ur

 

 

 


Aresztowani za znęcanie się nad swoimi rodzinami komentarze opinie

  • asesorz - niezalogowany 2017-11-09 15:07:41

    "Przemoc w rodzinie to fałszywe pojęcie" o oto opinia sędziego Justyna Piskorskiego z PIS.

Dodajesz jako: Zaloguj się