:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Artystyczne poranki w CSiK

Artystyczne poranki w CSiK

Po przerwie wakacyjnej w Centrum Sportu i Kultury wracają Artystyczne Poranki. Tym razem, oprócz spektakli teatralnych, nie zabraknie koncertów i rodzinnych warsztatów kreatywnych.

Z przedstawieniami wystąpią znane i lubiane przez garwolińską publiczność teatry Kultureska i Katarynka. Do współpracy Centrum Sportu i Kultury zaprosiło także nowe grupy – Teatr I Tak Zagramy, Teatr w Ruchu i Teatr Trip.
Spektakle będą wystawiane raz w miesiącu od września do czerwca przyszłego roku. W marcu zamiast teatru z koncertem „OKU-LA-LA-RY” wystąpi zespół Spirituals Singers Band, który śpiewająco zaprezentuje wiersze najwybitniejszych polskich poetów.

Już 30 września na scenie z przedstawieniem Calineczka wystąpi Teatr Barnaby – Mobilna Sceny Marionetkowej. Grupa wystąpiła na tegorocznych Dniach Garwolina, podczas których zaprezentowała się w dwóch spektaklach – „Czerwony Kapturek” i „Tymoteusz wśród ptaków”.

Tegoroczna oferta Artystycznych poranków została wzbogacona o warsztaty kreatywne dla dzieci i rodziców. Zajęcia będą się odbywały bezpośrednio po zakończonych spektaklach w sali konferencyjnej CSiK. Na początek uczestnicy warsztatów będą mogli sami wykonać lalki z papieru, które doskonale sprawdzą się w domowych przedstawieniach.
Na warsztaty obowiązują dodatkowe zapisy. Można się zapisać drogą elektroniczną (promocja@csik.garwolin.pl) lub w sekretariacie CSiK (tel. 25 682 20 51).

Bilety na przedstawienia 12 zł
Koszt udziału w warsztatach 10 zł. 

Artystyczne poranki – repertuar 2018/2019
30 września – Teatr Barnaby – Calineczka
21 października – Teatr Kultureska – Wywrócona bajka o Kapturku
25 listopada – Teatr Katarynka – Muzyczne ZOO
16 grudnia – Teatr I Tak Zagramy – Zamieszanie ze świętami
20 stycznia – Teatr Kultureska – Skrzydlaty odlot
10 lutego – Teatr w Ruchu – Zimowa Kraina Czarów
10 marca – Spirituals Singers Band – OKU-LA-LA-RY (koncert)
28 kwietnia – Teatr Katarynka – Tirti Tist w Przestrzeni
12 maja – Teatr Trip – Królewna Fasolka
2 czerwca – Teatr Kultureska – Bajeczna Fiesta

(inf. prasowa. oprac. MB)

Artystyczne poranki w CSiK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl