:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

AVON Kontra Przemoc – bieg rusza już wkrótce!

Wielkimi krokami zbliża kolejna edycja biegu AVON Kontra Przemoc. 18 czerwca w Garwolinie jego uczestnicy po raz kolejny wystartują na dystansie 10 kilometrów, wspólnie sprzeciwiając się w ten sposób przemocy wobec kobiet. Dołączą do nich rodziny, które wezmą udział w biegu na 2 kilometry. Udział w wydarzeniu zapowiedziały również gwiazdy. W tym roku uczestników wesprze Ambasadorka Avon Patricia Kazadi oraz Przemysław Saleta!

 

Już wkrótce ulicami Garwolina ruszy doroczny bieg AVON Kontra Przemoc. Impreza cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród pasjonatów biegania, ale nie tylko. Biegowi głównemu, w którym uczestnicy zmierzą się z dystansem 10 kilometrów, towarzyszyć będzie Bieg Rodzinny. 2 kilometry, które wspólnie pokonają biegacze, to świetna okazja do rodzinnej rozrywki i „zarażenia” najmłodszych sportową pasją. Organizatorzy imprezy mają nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku, i w tej edycji uda się pobić rekord liczby uczestników. W 2016 w biegu wystartowało blisko 1 000 biegaczy!

– Tak duże zainteresowanie wydarzeniem niezwykle nas cieszy, zwłaszcza, że w imprezie równie chętnie biorą udział profesjonalni biegacze, jak i ci, dla których jest to pierwszy w życiu bieg. To również najbardziej prokobiecy bieg w Polsce – udział pań to aż 32%, czyli o 50 procent więcej niż w innych tego typu inicjatywach w Polsce! – mówi Michał Kopik, dyrektor biegu AVON Kontra Przemoc – Biegnij w Garwolinie.

Nie ma w tym nic dziwnego, bo bieg Avon Kontra Przemoc został stworzony przede wszystkim z myślą o kobietach. Udział w wydarzeniu to również forma wyrażenia niezgody na przemoc wobec kobiet. Zysk ze sprzedaży produktów AVON opatrzonych symbolem niebieskiej wstążki zostanie przeznaczony na rzecz kampanii AVON Kontra Przemoc, prowadzonej obecnie w 50 krajach na całym świecie.

– AVON Kontra Przemoc to ważna inicjatywa, w tym również dla lokalnej społeczności. Jej unikatowość wiąże się z przesłaniem, które niesie, oraz realną pomocą. Wspólnie z organizatorami biegu współpracujemy z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” – mówi Sylwia Filimon z działu komunikacji AVON Operations Polska.

W tegorocznej edycji biegu swój udział zapowiedziały również gwiazdy. Uczestników będą wspierali w tym roku Ambasadorka Avon, piosenkarka, aktorka i prezenterka telewizyjna Patricia Kazadi oraz znany sportowiec Przemysław Saleta.

 

Bieg AVON Kontra Przemoc wystartuje już 18 czerwca punktualnie o godzinie 12:00 z mostu na rzece Wildze w Garwolinie. Impreza jest częścią obchodów dni miasta i powiatu, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu wydarzeniach towarzyszących.

 

Więcej informacji o biegu AVON Kontra Przemoc można znaleźć na stronie www.bieg.truchtacz.pl.

 

(Inf. pras., oprac. ur) 2017-06-08 15:40:59


AVON Kontra Przemoc – bieg rusza już wkrótce! komentarze opinie

  • Ree - niezalogowany 2017-06-16 19:00:28

    Idenym z punktów zapisanych w oświadczeniu które zwalniani pracownicy dostawali do podpisu był zapis że nie będą mieli żadnych roszczeń wobec tej pseudo firmy , jeśli oświadczenie zostało podpisane pracownik odchodził za porozumieniem stron jeśli nie chciał podpisac dostawał inforinformację ze jakiś powód i tak znajdą a wtedy dyscyplinarka.

  • Kobietka - niezalogowany 2017-06-16 10:59:48

    [quote name="Kobieta"][quote name="M"]A czy są prowadzone jakieś konkretne działania AVON na rzecz walki z przemocą wobec kobiet czy też w ogóle wobec drugiego człowieka?![/quote]Avon w tym roku wsparl finansowo Niebieska linie, na która Ziobro zabrał pieniądze. W końcu obecnej władzy rządzącej nie po myśli jest Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej podpisana przez poprzedniego prezydenta. Konwencja antyprzemocowa. http://niebieskalinia.info/pliki/dokumenty/Wa%C5%BCne%20dokumenty/Konwencja%20o%20zapobieganiu%20i%20zwalczaniu%20przemocy%20wobec%20kobiet%20i%20przemocy%20domowej.pdfProszę sobie wejść i poczytać http://wyborcza.pl/7,75398,21626174,niebieska-linia-znow-dziala-ziobro-zabral-pieniadze-pomogli.html[/quote]http://noizz.pl/spoleczenstwo/avon-zwalnia-pracowniczke-z-rakiem-piersi/3rhyyhr?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=TA_Onet Co powiesz na to?

  • M - niezalogowany 2017-06-15 18:22:14

    [quote name="Kobieta"][quote name="M"]A czy są prowadzone jakieś konkretne działania AVON na rzecz walki z przemocą wobec kobiet czy też w ogóle wobec drugiego człowieka?![/quote]Avon w tym roku wsparl finansowo Niebieska linie, na która Ziobro zabrał pieniądze. W końcu obecnej władzy rządzącej nie po myśli jest Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej podpisana przez poprzedniego prezydenta. Konwencja antyprzemocowa. http://niebieskalinia.info/pliki/dokumenty/Wa%C5%BCne%20dokumenty/Konwencja%20o%20zapobieganiu%20i%20zwalczaniu%20przemocy%20wobec%20kobiet%20i%20przemocy%20domowej.pdfProszę sobie wejść i poczytać http://wyborcza.pl/7,75398,21626174,niebieska-linia-znow-dziala-ziobro-zabral-pieniadze-pomogli.html[/quote]Konkrety, prosimy konkrety. Jakieś wymierne ku temu te działania przyniosły korzyści? A jak jest w samej firmie? W jaki sposób traktuje się pracownika i tego od sprzątania, jak i tego od księgowania? Słucham!

  • Kobieta - niezalogowany 2017-06-11 08:21:49

    [quote name="M"]A czy są prowadzone jakieś konkretne działania AVON na rzecz walki z przemocą wobec kobiet czy też w ogóle wobec drugiego człowieka?![/quote]Avon w tym roku wsparl finansowo Niebieska linie, na która Ziobro zabrał pieniądze. W końcu obecnej władzy rządzącej nie po myśli jest Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej podpisana przez poprzedniego prezydenta. Konwencja antyprzemocowa. http://niebieskalinia.info/pliki/dokumenty/Wa%C5%BCne%20dokumenty/Konwencja%20o%20zapobieganiu%20i%20zwalczaniu%20przemocy%20wobec%20kobiet%20i%20przemocy%20domowej.pdfProszę sobie wejść i poczytać http://wyborcza.pl/7,75398,21626174,niebieska-linia-znow-dziala-ziobro-zabral-pieniadze-pomogli.html

  • Blondynka - niezalogowany 2017-06-11 00:08:07

    [quote name="xsd"][quote name="M"]A czy są prowadzone jakieś konkretne działania AVON na rzecz walki z przemocą wobec kobiet czy też w ogóle wobec drugiego człowieka?![/quote]No przecież bieg jest.[/quote] No! Super! No! :o

  • M - niezalogowany 2017-06-10 16:20:41

    Ziutek, ale tylko pod warunkiem, że tak potrafisz ;-D 8) https://www.youtube.com/watch?v=dieXUPRjCn4

  • chętny - niezalogowany 2017-06-10 10:24:57

    [quote name="M..."][quote name="chętny"][quote name="M"]Chętnie bym pobiegła, ale nikt mi nie kibicuje. :sad:[/quote]chętnie Ci pokibicuję. Musisz tylko po biegu umówić się ze mną na kolację :lol:[/quote]Dobra ,to jesteśmy umówieni,dobrze się zdarza bo mam akurat 77 urodziny.[/quote]super a ja wczoraj 96-te. ale będzie imprezka. przyjadę wózkiem inwalidzkim turbo lakier metalic i aluminiowe koła. hehe, czad

  • M... - niezalogowany 2017-06-09 19:57:28

    [quote name="chętny"][quote name="M"]Chętnie bym pobiegła, ale nikt mi nie kibicuje. :sad:[/quote]chętnie Ci pokibicuję. Musisz tylko po biegu umówić się ze mną na kolację :lol:[/quote]Dobra ,to jesteśmy umówieni,dobrze się zdarza bo mam akurat 77 urodziny.

  • M - niezalogowany 2017-06-09 17:32:25

    [quote name="chętny"][quote name="M"]Chętnie bym pobiegła, ale nikt mi nie kibicuje. :sad:[/quote]chętnie Ci pokibicuję. Musisz tylko po biegu umówić się ze mną na kolację :lol:[/quote]Oo super ale ja proponuję kolację z śniadaniem. :-P

  • chętny - niezalogowany 2017-06-09 10:02:51

    [quote name="M"]Chętnie bym pobiegła, ale nikt mi nie kibicuje. :sad:[/quote]chętnie Ci pokibicuję. Musisz tylko po biegu umówić się ze mną na kolację :lol:

  • xsd - niezalogowany 2017-06-09 09:45:21

    [quote name="M"]A czy są prowadzone jakieś konkretne działania AVON na rzecz walki z przemocą wobec kobiet czy też w ogóle wobec drugiego człowieka?![/quote]No przecież bieg jest.

  • M - niezalogowany 2017-06-08 14:29:40

    A czy są prowadzone jakieś konkretne działania AVON na rzecz walki z przemocą wobec kobiet czy też w ogóle wobec drugiego człowieka?!

  • M - niezalogowany 2017-06-08 14:20:46

    Chętnie bym pobiegła, ale nikt mi nie kibicuje. :sad: