:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Awaria w Orange – dewastacja światłowodu

Inne Powiat, Awaria Orange dewastacja światłowodu - zdjęcie, fotografia

Dewastacja światłowodu Orange jest przyczyną kilkugodzinnego braku zasięgu i dostępu do internetu dla tysięcy abonentów z powiatu garwolińskiego i okolic.

Kilka godzin bez zasięgu i dostępu do internetu daje się we znaki tysiącom abonentów z Garwolina, powiatu i okolic. Świadczyły o tym wiadomości Czytelników oraz wpisy na stronie Downdetector.pl. Poniżej cytujemy kilka z nich. 

– Garwolin prosi o podstawienie beczkowozów z internetem.

– Tak Garwolin leży i kwiczy

– Garwolin i okolice - nie działa nic. Płatności kartami w sklepach, bankomaty również

– Brak internetu stacjonarny w miejscowości Garwolin

O przyczyny awarii zapytaliśmy rzecznika prasowego firmy Orange. – Przyczyną dzisiejszej awarii była dewastacja kabla światłowodowego. Niedługo powinniśmy uporać się z jego naprawą – informuje Wojciech Jabczynski, rzecznik Orange Polska.

Przedstawiciel firmy dodaje, że Orange Polska przeprasza klientów za niedogodności.

Aktualizacja: 

– Kabel w lesie koło Głoskowa uszkodził wykonawca rozbudowy wodociągów – uściśla Wojciech Jabczynski, rzecznik Orange Polska.

 

ur

Fot. poglądowe: arch. eGarwolin

 

Awaria w Orange – dewastacja światłowodu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-09 20:37:42

    W tym miejscu gdzie naprawiany był kabel od kilku lat nie są prowadzone zadne pracę wodociągowe.

  • gość 2018-08-09 22:40:05

    Dlaczego orange nie ma zapasu - zasilenia z innej strony tylko od mińska mazowieckiego ?? czy nawet siedlec ?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 06:48:55

    W końcu ktoś ich potraktować tak samo jak oni traktują ludzi :)

  • gość 2018-08-10 08:56:17

    orange schodzi na psy,jeszcze miesiac umowy i w zyciu do nich nie wroce.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 11:30:28

    A to wina Orange że ktoś kabel uszkodził?? Ludzie, puknijcie się!

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 11:40:19

    A do czego Orange się nadaje. Do niczego tylko próbuje oszukiwać. Nie długo umowa się kończy i idę do innej sieci. Tak jak oni traktują ludzi tak samo ludzie ich. Więcej tam nie wrócę.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 11:46:12

    Ten pseudo operator nawet nie chce podłączyć swiatlowodu do miejscowości z 30k mieszkańców i jeszcze sobie dolicza dodatkowe opłaty za montaż w domku jednorodzinnym. fu!Orange

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 11:55:47

    Popieram.to dziady oszuści i złodzieje,a o każdą złotówę będą walczyć do upadłego.najpierw klienta zbajerować kiepskimi ofertami a później:mamy cię.teraz płać.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-10 13:27:23

    Orange to totalna pomyłka banda oszustów i naciągaczy na niby światłowód usługa poniżej zera.

  • Beniamin - niezalogowany 2018-08-10 15:25:56

    Jak nie ma internetu! To zabierz swoją gruba dupę na spacer, a nie lampisz się w ten router jak byś go miał wzrokiem naprawić !

  • LTE 5G :) - niezalogowany 2018-08-10 20:35:10

    Garwolin to wieś i infrastruktura energetyczna, teleinformatyczna jest.... jak przystało na wieś bez buforowanego*zasilania energetycznego oraz teleinformatycznego. Przykra prawda...lecz to fakt!!!

  • Technik - niezalogowany 2018-08-11 06:53:52

    A może po prostu brak prądu w bts wyłączył transmisję do całej okolicy.Niestety stacje są już wiekowe a na wymianę akumulatorów nie można się doprosić.są obiekty gdzie nawet alarm braku prądu nie zejdzie do nadzoru.I w Orange i TMobile tak samo