:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Badali stan trzeźwości i przeprowadzali testy na narkotyki

Sprawy kryminalne , Badali trzeźwości przeprowadzali testy narkotyki - zdjęcie, fotografia

Zakończyły się działania pn. „ Alkohol i narkotyki”, przeprowadzane przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i Prewencji. Funkcjonariusze uważnie przyglądali się kierującym, których zachowanie mogło wskazywać, że są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

– W poniedziałek 8 stycznia funkcjonariusze prewencji i drogówki garwolińskiej komendy rozpoczęli realizację krajowych działań, których głównym założeniem było ujawnienie i uniemożliwienie dalszej jazdy osobom które kierują na podwójnym gazie. W działaniach pod nazwą „Alkohol i narkotyki” wzięło udział 45 policjantów, którzy przeprowadzili łącznie 631 kontroli stanu trzeźwości i wykonali 8 narkotestów. Funkcjonariusze ujawnili 1 kierującego samochodem, będącego w stanie nietrzeźwości. 30-letniemu mieszkańcowi Chromina już zostało zatrzymane prawo jazdy – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.


KPP Garwolin, oprac. ur


Badali stan trzeźwości i przeprowadzali testy na narkotyki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl