:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Badanie odbiorców eGarwolin.pl

O portalu, Badanie odbiorców eGarwolin - zdjęcie, fotografia

Zachęcamy Was drodzy czytelnicy do wzięcia udziału w badaniu. Polega ono na wypełnieniu bardzo prostej ankiety. Wyniki ankiety pozwolą nam na lepsze dostosowanie do Was treści i wyglądu portalu. Wśród wszystkich osób biorących udział w badaniu zostaną rozlosowane trzy zestawy upominków z logo eGarwolin.pl

Badanie odbiorców eGarwolin.pl komentarze opinie

 • gość 2018-02-07 10:30:32

  Przywróćcie poprzedni wygląd strony i wszystko będzie dobrze. Zlikwidujcie przynajmniej to uciążliwe i denerwujące zaznaczanie kwadracików przy dodawaniu komentarzy. Żadne roboty was nie czytają tylko żywi ludzie.

 • redakcja eGarwolin.pl 2018-02-07 14:08:03

  Zdziwił/a by się Pan/Pani jak wiele robotów jest w internecie. Takie zabezpieczenie jest niezbędne by ustrzec się od SPAM-u. Starego wyglądu niestety nie przywrócimy, był to przestarzały system i również był narażony na ataki. Żeby nie zaznaczać "kwadracików" wystarczy założyć sobie u nas konto. Pozdrawiamy.

 • gość 2018-02-07 19:20:39

  i wreszcie jako jedyny portal da się mobline przeglądać nie trzeba instalować pseudo aplikacji które i tak przenoszą na stronę niedostosowaną do wersji mobilnej

 • gość 2018-02-18 18:42:01

  CAŁKOWITY BRAK OBIEKTYWIZMU W ARTYKUŁACH, ARTYKUŁY PISANE POD ZAMÓWIENIE , NAJCZESCIEJ WŁODARZY MIASTA CZY POWIATU

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl