:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Badmintoniści zainaugurowali sezon

Najmłodsi zawodnicy MKS Garwolin udanie rozpoczęli sezon w Suchedniowie. W minioną sobotę podczas Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów Młodszych oraz Młodzików Młodszych zdobyli 3 medale.

Kacper Winek w kategorii Juniora Młodszego wygrał rywalizacje w grze mieszanej w parze z Julią Pajek (MKS Orlicz Suchedniów) oraz stanął na najniższym stopniu podium w grze singlowej. Po raz kolejny z dobrej strony pokazała się Anna Kotlarska która po zaciętej grze zdobyła srebrny medal w kategorii dziewcząt Młodzika Młodszego ulegając w finałowym pojedynku 20:22, 16:21 rozstawionej z numerem drugim Mai Janko.
Tomasz Kotlarski w singlu chłopców przegrał swój pojedynek ćwierćfinałowy zajmując ostatecznie miejsce 5-8.

Klub dziękuje miastu Garwolin za udział w finansowaniu działalności.