:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Archiwum Rozrywka, Bawicie Disco - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal eGarwolin.pl 12/10/2012 14:16

Weekend z Tomaszem Niecikiem czy z zespołem Weekend? Dwa kluby w powiecie garwolińskim proponują spędzenie sobotniej nocy w rytmach disco polo. To muzyka, przy której się bawicie? Na czym polega fenomen disco polo? Takiej muzyki chce publiczność powiatu?

– Przy disco polo można się wyszaleć na parkiecie. Wiele osób mówi, że nie słucha tej muzyki bo jest obciachowa. Dlaczego w takim razie, gdy już leci jakiś kawałek okazuje się, że prawie każdy zna słowa piosenki – zastanawia się nastoletnia klubowiczka spod Garwolina. W wielu miejscowościach powiatu imprezy z muzyką disco polo cieszą się ogromną popularnością. W najbliższą sobotę przed miłośnikami tego typu muzyki staje nie lada problem. Kumulacja gwiazd disco polo. Kogo wybrać?

 

Będzie grubo

– Długi czas myślałem gdzie jechać. W końcu zdecydowała za mnie dziewczyna. Jedziemy na Weekend. Niecik przegrał, trochę szkoda. „Cztery osiemnastki” długi czas królowały w moim samochodzie – śmieje się dwudziestolatek. Twórca hitu „Ona tańczy dla mnie” nie musi czuć się zagrożony. – Całą ekipą jedziemy na Weekend. Będzie grubo – zapewniają stali bywalcy jednego z klubów.

 

Czego chce publiczność?

O powodzeniu muzyki disco polo może świadczyć ogromne zainteresowanie koncertem zespołu Boys, który wystąpił podczas ubiegłorocznych Powiatowo-Gminnych Dożynek w Miętnem . Niekwestionowane gwiazdy disco to między innymi twórcy hitu „Jesteś szalona”, którym rok temu porwali publiczność z terenu prawie całego powiatu. Były jednak również głosy niezadowolenia: „Zespół Boys bawił się chyba sam ze sobą! To nawet nie wyglądało na występ estradowy, ale na pomiatanie poziomem artystycznym publiczności, która tam przybyła.”

 

Odmienne stylem i poziomem koncerty rockowe, które odbywały się na garwolińskim Zarzeczu często nie były w stanie zgromadzić nawet pięćdziesięciu osób. Paradoksalnie podczas podobnych koncertów w nieistniejącym już lokalu Cafe Klimaty , gromadziły się tłumy. Wiele emocji wzbudzają także koncerty proponowane mieszkańcom powiatu podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. Internauci komentujący muzyczne wydarzenia na terenie powiatu, często nie przebierając w słowach piszą, że organizatorzy nie biorą pod uwagę tego, czego chce publiczność.

 

 

Przy jakiej muzyce chce bawić się publiczność powiatu garwolińskiego? Jakich wokalistów i jakie zespoły chcielibyście widzieć w lokalach i na scenach? W propozycjach warto uwzględnić rzeczywiste możliwości budżetowe organizatorów.


Fot. Archiwum eG, plakaty, sxc.hu

(ur) 2012-10-12 16:36:38

Reklama

Bawicie się przy Disco Polo? komentarze opinie

  • hahah - niezalogowany 2012-10-18 20:14:13

    Ilos komentarzy mowi sama za siebie ta muzyka to dno kazda piosenka jest o tym samym nawet melodie sa takie same!! hahah.. Ludzie poptrzcie ile osob jest na festynach jak graja normlna polska muzyke cos co niesnie jakies przesłanie w sobie a nie( ona mnie nie kocha ja sie zabije. kocham ja kocham) i tak jest w kazdej piosence typu disco polo.Ile ludzi bylo na koncertach w klimatch, a tu ramptem !0 kom ludzi ktorzy lubia disco pola . zal haha

  • KiNGA 21 - niezalogowany 2012-10-16 20:16:45

    Ale nie wszyscy uważają,że dobra muzyka to disco polo! niech będą 2 zespoły 1 disco a 2 rock. chciałabym,żeby w tym roku był zorganizowany jakiś koncert w miętnem. tak jak kiedyś i jakiś sławny fajny zespół na czasie...markowska, perfect,farna, wyszkoni..

  • 24 - niezalogowany 2012-10-16 20:09:48

    zgadzam się z osobą wyżej! koncerty rockowe nie są w stanie zgromadzić tylu ludzi? Enej przyciągnął full ludzi! Tylko,żeby ktoś przyszedł należy najpierw taki koncert zorganizować bo w tym roku to była tragedia! Kiedys były koncerty w Miętnem i ludzi zawsze było dużo..te koncert powinny wrócić, właśnie tam bo jest więcej miejsca, lepsza scena! mam nadzieje,że w tym roku doczekamy się porządnej imprezy.

  • babalu - niezalogowany 2012-10-15 20:19:06

    [quote name="hłe hłe"]Ludzie nie słuchają discopolo ?W Polsce mieszka 38 000 000 ludziKlip Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie od premiery 22 czerwca obejrzało 8 500 000 osóbKlip Tomasz Niecik - Cztery osiemnastki od maja 2010 obejrzało 11 100 000 osóbA poza tym Cyfra+ jeszcze niedawno tylko polo tv, ale jak zobaczyli ile osób zaczęło oglądać ten kanał stworzono jeszcze jeden TV Disco.Polacy nie słuchają disco polo ?? Taaa jaaasne...[/quote]Dobry komentarz:D:DA ja ze swej strony polecam to:http://www.youtube.com/watch?v=9AdhPPlj4Dcniestety nie mogłem posłuchać ich na żywo:(

  • rozayizthename - niezalogowany 2012-10-15 13:17:29

    TYLKO GANGNAM STYLE..

  • MQ - niezalogowany 2012-10-15 07:38:47

    enej, video to rock???hahahha

  • Madzia - niezalogowany 2012-10-14 18:53:14

    Ja, jak również moi znajomi wolimy się bawić przy muzyce typu: enej, michel telo, gustavvo Lima,. A na powinni gracc wyk9onawcy polskiego rocka, np, video czy enej. wszyscy pamietamy wystep tych zespol w garwolinie, było cudnie:)

  • max13 - niezalogowany 2012-10-14 04:41:04

    Tylko Reaktor pod Mińskiem Mazowieckim. Gra Boys. Fajny lokal, dobry dojazd, duży parking, miła obsługa.

  • hłe hłe - niezalogowany 2012-10-13 12:36:35

    Ludzie nie słuchają discopolo ?W Polsce mieszka 38 000 000 ludziKlip Weekend - Ona Tańczy Dla Mnie od premiery 22 czerwca obejrzało 8 500 000 osóbKlip Tomasz Niecik - Cztery osiemnastki od maja 2010 obejrzało 11 100 000 osóbA poza tym Cyfra+ jeszcze niedawno tylko polo tv, ale jak zobaczyli ile osób zaczęło oglądać ten kanał stworzono jeszcze jeden TV Disco.Polacy nie słuchają disco polo ?? Taaa jaaasne...

  • Edzia - niezalogowany 2012-10-13 10:42:27

    Ludzie chcą się fajnie pobawić przy miłej dla ucha muzyce -tak starsi jak i młodsi -a nie wszyscy lubią metal,czy tym podobne granie i takie są tego skutki,że prawie nikogo nie ma na festynach w Garwolinie...Wyciągnijcie wreszcie jakieś wnioski organizatorzy festynów..!!!!!!

  • Ja1234 - niezalogowany 2012-10-13 10:10:22

    Zdecydowanie zespół Klezmafour :)

  • Muzi - niezalogowany 2012-10-12 21:42:55

    Takie imprezy jak w kątach powinny byc organizowane i w Garwolinie napewno publicznosc by dopisała:)

  • Właśnie !! - niezalogowany 2012-10-12 16:51:29

    Dobry artykuł :lol: ja i moi znajomi tez tak jak ktoś powiedział wcześniej wybieramy się na Weekend" do Borowia mimo to że dużo osób śmieje się za równo z disco pola jak i klubu w Borowiu!! niesłusznie!!! A jeśli chodzi o ostatnie pytania to łatwo można porównać np. na imprezie w Kątach było samo disco polo a publika dopisała jak by to było naprawdę jakieś wielkie wydarzenie, więc taka propozycja na przyszły rok zaproście na Dni Garwolina zespół Akcent czy Classic i jestem w 100% pewna że bez względu 8) jaka będzie pogoda publiczność na pewno dopisze!!!! 8) :-) :lol: