:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C bezchmurnie

Będą sprawdzali prędkość i nie tylko – kolejne działania policji

Komunikaty policji , Będą sprawdzali prędkość tylko kolejne działania policji - zdjęcie, fotografia

Dziś, na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie prowadzone są działania „Prędkość”.

– Działania te mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w szczególności wyegzekwowanie przestrzegania przepisów dotyczących limitów dozwolonych prędkości. Eliminowanie z ruchu kierowców poruszających się pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka oraz niestosowanie pasów bezpieczeństwa to również priorytety tych działań – informuje asp .szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

– Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie  cyklicznie organizują akcje, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych, a także przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom. Policjanci będą reagować na wykroczenia popełniane przez kierujących wykonujących manewry wyprzedzania, omijania i wymijania w sposób nieprawidłowy – dodaje rzecznik garwolińskiej policji.

 

KPP Garwolin, oprac. ur


Będą sprawdzali prędkość i nie tylko – kolejne działania policji komentarze opinie

  • gość 2018-01-05 23:24:56

    nie b ędą bo nie mają czym

  • gość 2018-01-06 10:59:26

    Czyli chcą aby jeżdzić piz... , tamować ruch bo oni tak chcą . Taki ....jak batorego komin .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl