:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Bezpłatne warsztaty makijażu w Garwolinie – wiosenna metamorfoza z CSiK

W Garwolinie, Bezpłatne warsztaty makijażu Garwolinie wiosenna metamorfoza - zdjęcie, fotografia

Lubisz makijaż i chcesz zgłębić różne techniki jego wykonywania? Pragniesz zmienić swój wizerunek na wiosnę? A może nie potrafisz się malować i chętnie się nauczysz? W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbędą się darmowe warsztaty makijażu indywidualnego. Będą upominki!

Wiosna to idealny czas na zmiany! Odmień swój wizerunek podczas warsztatów w CSiK. 10 kwietnia o 18:00 w sali konferencyjnej Pływalni Miejskiej „Garwolanka” 15 osób będzie miało okazję wziąć udział w zajęciach z makijażu. Uczestniczki poznają najnowsze trendy w makijażu, a także nauczą się klasycznych technik. Spotkanie poprowadzi makijażystka Avon Cosmetics Paulina Szczygielska. Panie poznają trochę teorii, zapoznają się z modnymi tego roku produktami, ale przede wszystkim każda z nich będzie mogła w praktyce spróbować swoich sił pod okiem profesjonalistki. Każda z pań otrzyma także upominek.

Warsztaty makijażu

10.04.2018

godzina 18:00

sala konferencyjna Pływalni Miejskiej „Garwolanka”

zapisy w sekretariacie CSiK ul. Nadwodna 1

liczba miejsc ograniczona

 

CSiK, oprac. ur

 

Bezpłatne warsztaty makijażu w Garwolinie – wiosenna metamorfoza z CSiK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl