:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Biała niedziela w Garwolinie

W niedzielę 7 października w gabinetach przychodni SPZOZ w Garwolinie odbyła się Biała Niedziela. W przedsięwzięciu skierowanym do seniorów z Garwolina wzięło udział około 300 osób w starszym wieku.

Celem akcji było umożliwienie mieszkańcom Garwolina w wieku 60+ uzyskanie szybszej diagnozy u lekarzy specjalistów do których jest długi czas oczekiwania. Pacjenci byli konsultowani przez lekarzy: diabetologa, pulmonologa, ortopedę, kardiologa, neurologa i dermatologa. Akcję wspomagały pielęgniarki oraz wolontariusze z Klubu Seniora. Na uwagę zasługuje postawa ratowników medycznych, którzy z pasją przedstawiali pokazy zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

 

Organizatorami wydarzenia byli: Klub Seniora w Garwolinie i Miejska Rada Seniorów we współpracy ze Stowarzyszeniem Calos Cagathos, przy wsparciu Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej i SP ZOZ w Garwolinie. Akcja odbyła się pod patronatem burmistrza miasta Garwolina oraz Starostwa Powiatowego.

 

Inf. i fot. Garwolin.pl, oprac. ur

 

Biała niedziela w Garwolinie komentarze opinie

  • gość 2018-10-11 02:09:01

    Pan starosta patronował.... szkoda tylko że osoby z terenu powiatu, nawet chociażby z gminy garwolin nie mogły wziąć udziału...

  • gość 2018-10-13 16:25:22

    PANIE KRZYSKU O. PANU TO BARDZIEJ PASUJE KOLOR CZERWONY

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl