:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Błażej mistrzem, Lech Team z Pucharem Ligi

Podczas Turnieju o Puchar Ligi podsumowano drugą edycję Sobolewskiej Ligi Piłki Halowej. Organizatorzy wręczyli uczestnikom mnóstwo nagród.

- W drugiej edycji rozgrywek udział wzięło dziesięć zespołów. Na parkiecie zaprezentowało się około 130 zawodników. Dziękuje wam za zaangażowanie i sportową rywalizację przez te dziesięć tygodni - mówił organizator rozgrywek Piotr Szymański.

Okazały puchar, złote medale i voucher o wartości 700 złotych za zwycięstwo w Sobolewskiej Lidze Piłki Halowej odebrali zawodnicy Błażeja Chotynia. Na drugim miejscu rozgrywki zakończył Cel Helenów, a na trzecim ekipa FC Pocoonwychodził. Brązowi medaliści wygrali klasyfikację fair play.

 

Damian Baran najlepszym zawodnikiem ligi

Organizatorzy wręczyli mnóstwo nagród indywidualnych. Królem strzelców z 18 trafieniami na koncie został Mateusz Michalec (FC Pocoonwychodził). Najwięcej asyst - 17, zgromadził jego kolega z zespołu Marek Górski. Najlepszym bramkarzem został Patryk Seroczyński z Błażeja.

Najlepszym zawodnikiem drugiej edycji wybrano Damiana Barana z Celu Helenów. Wyróżnieni zostali także: Szymon Gazda (Cel Helenów), Bartosz Zackiewicz, Marcin Cieśla (obaj Błażej Chotynia) i Grzegorz Bieńko (FC Pocoonwychodził). Za piłkarską nadzieję uznano Tomasza Kowalczyka (Lech Team). Nagrodzono również najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach. Byli nimi: Przemysław Galbarczyk (Błażej), Damian Baran (Cel Helenów), Marek Górski (FC Pocoonwychodził), Karol Wałachowski (Królewski Team), Michał Wiśnioch (Lech Team), Paweł Kowalczyk (Kłoczew), Paweł Krogulec (Sobolevia), Patryk Kędzior (Chłopaki do wzięcia), Grzegorz Kazimierak (Wiktor) i Krzysztof Szewczyk (Selmar). Za osobowość ligi uznano Macieja Wróbla. Najwierniejszym kibicem był Emil Kasperczyk.

Dekoracji dokonał wójt gminy Sobolew Andrzej Koszutski

 

Lech Team z Pucharem Ligi

Na zakończenie drużyny rywalizujące w SLPH stanęły do walki o Puchar Ligi. Po to trofeum sięgnął Lech Team. W najważniejszym meczu turnieju wygrał z Wiktorem 1:0.  Trzecie miejsce zajął Królewski Team.

Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Korycki (Lech Team). Za najlepszego bramkarza uznano Tomasza Kowalczyka (Lech Team), a najlepszym zawodnikiem wybrano Dominika Sobóla (Królewski Team). Nagrody wręczył im poseł na sejm RP Grzegorz Woźniak, który objął turniej swoim patronatem oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Sobolewie Krzysztof Łapacz.

 

Na zdjęciu głównym zwycięzca Turnieju o Puchar Ligi - Lech Team.

 

ŁS


Błażej mistrzem, Lech Team z Pucharem Ligi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl