:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Borowie w bajkowej krainie „Magicznych Ogrodów”

Mnóstwo atrakcji i niezwykły, bajkowy świat czekał na dzieci i dorosłych z gminy Borowie, którzy wzięli udział w wycieczce do parku rozrywki „Magiczne Ogrody” w Janowcu. Ta wizyta z pewnością na długo zostanie w ich pamięci.

 

We wtorek 8 sierpnia, 49 osób, w tym 33 dzieci i 16 osób dorosłych, uczestniczyło w wycieczce do bajkowej krainy „Magicznych Ogrodów”

– parku tematycznego w Janowcu. Na pełen wrażeń wyjazd zaprosił Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu.


Baśniowe istoty i moc atrakcji

– Przekraczając bramę parku rozrywki, dzieci weszły w niezwykły świat, zamieszkały przez baśniowe istoty. Wszyscy zostali podzieleni na dwie grupy „Sopelków” oraz „Skrzatów” i zaczęliśmy z animatorami odkrywać bajkowe krainy pełne placów zabaw, miejsc wypoczynku i tajemnic. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe, wizyta w Krainie Wróżek Smużek. Wielu wrażeń dostarczyły dzieciom zabawy w Grodzie Krasnoludów, Podgrodziu Szkoleniowym, w Krainie Bulwiaków, na Robankowej Łące i dmuchańcach. Dużo emocji wzbudziło Marchewkowe Pole, śpiewający skrzat, mruczące drzewa oraz Straszne Mroczysko zamieszkałe przez smoka. Brodzenie w wodzie i pływanie było dla dzieci orzeźwieniem i wspaniałym relaksem po pełnym wrażeń słonecznym dniu. Po przepysznym obiadku przyszedł czas na zakup pamiątek i pysznych lodów. W dobrych nastrojach wszyscy wróciliśmy do Borowia. W tym dniu nikomu nie groziła nuda. Każdy znalazł dla siebie coś interesującego – opowiada Katarzyna Iwaniec, dyrektor GOK w Borowiu.

 

(Inf. pras., oprac. ur) 2017-08-10 12:13:54

Borowie w bajkowej krainie „Magicznych Ogrodów” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl