:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Brat dla brata – zobaczcie to wzruszające i inspirujące video!

O wierze ojca we własne dziecko, podejmowaniu wydawałoby się szalonych, ale ważnych decyzji, ciężkiej pracy, przeciwnościach losu i ich pokonywaniu. O przemierzaniu tysięcy kilometrów, wsparciu rodziny i oddaniu pasji – zobaczcie wzruszające i inspirujące video, które zrealizował Paweł Szczypek dla swojego brata Jakuba – młodego i obiecującego piłkarza z gminy Garwolin.

– Kiedy widzę mojego syna, który kopie piłkę na boisku gdzieś pod domem, oczami wyobraźni widzę go w najlepszych klubach w najlepszych ligach świata. Wielu ojców tak ma, ale żeby taki 6-latek stał się kimś, o kim można powiedzieć, że jest profesjonalnym piłkarzem, trzeba poświęcić piłce swoje życie – tymi słowami ojca nastoletniego piłkarza zaczyna się video „Jakub Szczypek – historia w pi(gu)łce”.

 

Szczerze i od serca

Jakub Szczypek pochodzi z Rudy Talubskiej w gminie Garwolin. To tam się wychował, chodził do szkoły i stamtąd dojeżdżał nawet 5 razy w tygodniu na treningi do Warszawy. Materiał video o Kubie zrealizował Paweł Szczypek – jego najstarszy brat i jak sam mówi, największy fan młodego piłkarza. – To jest 9 lat historii Kuby i całej naszej rodziny, zrobione szczerze i od serca. Myślę, że w tym jest moc tego filmu – mówi Paweł, który zawodowo zajmuje się produkcją i montażem filmów promocyjnych, a od roku prowadzi z rodziną kanał na YouTube @famivlog.

O wierze ojca we własne dziecko, podejmowaniu wydawałoby się szalonych, ale ważnych decyzji, ciężkiej pracy, przeciwnościach losu i ich pokonywaniu. O przemierzaniu tysięcy kilometrów, wsparciu rodziny i oddaniu pasji – poznajcie historię, która udowadnia, że ciężką pracą i konsekwentnym dążeniem do celu można zdziałać bardzo wiele.

Zobaczcie to inspirujące i wzruszające video i podzielcie się swoimi wrażeniami!

 

ur

Fot. screen video

Brat dla brata – zobaczcie to wzruszające i inspirujące video! komentarze opinie

  • gość 2018-07-19 20:10:04

    Fajne, powodzenia!

  • Marta - niezalogowany 2018-07-19 22:15:57

    Ciąg dalszy na pewno nastąpi! Brawo! Szacunek za wytrwałość i ciężkę pracę. Dziękuję za tę chwilę wzruszenia. Powodzenia dla Was obu, Panowie!

  • gość 2018-07-20 07:41:06

    Brawo dla tego chłopaka!!!!! Nie ma nic za darmo. Widać tu ciężką pasję jaką włożył, aby realizować swoje marzenia

Dodajesz jako: Zaloguj się