:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Bus z pasażerami w rowie – 2 osoby poszkodowane

Na obwodnicy Garwolina, bus przewożący pasażerów zjechał z drogi i znalazł się w rowie. W efekcie zdarzenia, do którego doszło w niedzielę 26 sierpnia, poszkodowane zostały dwie osoby. W działaniach brało udział 9 zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło na obwodnicy Garwolina w miejscowości Sulbiny.

– Przed godziną 12.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Garwolina, gdzie bus przewożący pasażerów zjechał z drogi i znalazł się w rowie. Działania zastępów straży polegały na pomocy zespołowi ratownictwa medycznego w udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym. Rozstawiono również namiot pneumatyczny dla uczestników zdarzenia. Łącznie pojazdem podróżowało dziewięć osób – informuje kpt. Sebastian Świąder z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczyły cztery zastępy PSP i pięć zastępów OSP.

 

Kierowca dostał mandat

– Zgłoszenie o zdarzeniu na S17 otrzymaliśmy o godzinie 11:51. Obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki Mercedes Splinter nie dostosował prędkości, zignorował znaki pionowe i poziome i zjechał do przydrożnego rowu. W pojeździe podróżowało 8 obywateli Ukrainy. Nikomu nic się nie stało. Na kierowcę nałożono mandat gotówkowy. Mężczyźni odjechali innym autokarem – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Aktualizacja: 28.08.2018, godz. 9.40

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Patrykowi!


Bus z pasażerami w rowie – 2 osoby poszkodowane komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl