:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

CSiK Garwolin zaprasza na Dzień Kobiet z Haliną Frąckowiak

8 marca o godzinie 20.00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Halina Frąckowiak. Koncert to propozycja na świętowanie Dnia Kobiet.

 

Halina Frąckowiak od ponad pięćdziesięciu lat oczarowuje swoim głosem i piosenkami, które wypromowała przez lata. Śpiewała z zespołami Czerwono-Czarni, Grupa ABC, Tarpany, Tony, Takty, Drumlersi. Wielokrotnie była nagradzana na festiwalach piosenki w Opolu i Kołobrzegu.

Jej wielkie przeboje to między innymi: „Papierowy księżyc”, „Napisz proszę”, „Mały elf”, „Dancing Queen”, „Anna już nie mieszka tu”, „Bądź gotowy do drogi”.

8 marca Halina Frąckowiak wystąpi na żywo na scenie garwolińskiego Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Artystce towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy oraz pianista.

 

Cena biletu: 70 zł. Do nabycia w sekretariacie Domu Kultury (ul. Nadwodna 1, tel. 25 682 20 51) oraz online na www.csik.garwolin.pl

Bilety na koncerty Haliny Frąckowiak

miejsca w rzędach 1-6 i 13 do nabycia w sekretariacie Domu Kultury

miejsca w rzędach 7 – 12 do nabycia online kup bilet

 

(CSiK Garwolin, oprac. ur) 2017-01-11 08:56:55


CSiK Garwolin zaprasza na Dzień Kobiet z Haliną Frąckowiak komentarze opinie

  • 4 0 - niezalogowany 2017-02-09 19:34:59

    [quote name="Głosuje na PIS"]A co to jest ta frąckiewicz ? Aktorka czy śpiewaczka jakaś? Dlaczego nie będzie Zenka Martyniaka? Kultura w Garwolinie to jakieś dno.[/quote]Zenka ogladasz w tv nie placac abonamentu za radioodbiornik :o Chodzisz do opery i nie znasz Halinki? ;-)

  • . - niezalogowany 2017-01-11 12:23:17

    [quote name="Głosuje na PIS"]A co to jest ta frąckiewicz ? Aktorka czy śpiewaczka jakaś? Dlaczego nie będzie Zenka Martyniaka? Kultura w Garwolinie to jakieś dno.[/quote]Dno to jest pisać takie komentarze jeśli nie znasz Haliny Frąckowiak to jak możesz wypowiadać się na temat kultury ?

  • Głosuje na PIS - niezalogowany 2017-01-11 09:55:55

    A co to jest ta frąckiewicz ? Aktorka czy śpiewaczka jakaś? Dlaczego nie będzie Zenka Martyniaka? Kultura w Garwolinie to jakieś dno.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl