:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

"Czarodziejska kraina" w Żelechowie

W ramach akcji "Żyj w trzeźwości bez przemocy w rodzinie" organizowanej przez Gminę Żelechów dzieci z jej terenu miały okazję uczestniczyć w niezwykłym spektaklu pt. "Czarodziejska kraina"

Głównymi wykonawcami byli łódzcy aktorzy Janina Borońska-Łągwa i Andrzej Łągwa, a muzykę do przedstawienia skomponował ich syn Jacek Łągwa - współzałożyciel zespołu Ich Troje.
Spektakl opowiadał o jednym z najbardziej magicznych miejsc na ziemi - o teatrze. Do tytułowej "Czarodziejskiej krainy" każdy widz może wejść i  odegrać w niej swoją rolę. Tak było także w środę - dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu i współtworzyły magiczny świat.

Janina Borońska-Łągwa była przez wiele lat związana z łódzką sceną teatralną. Zagrała też w takich filmach jak "Stawka większa niż życie", "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" czy "Znachor".
Andrzej Łągwa zadebiutował w teatrze w 1964 roku. Był aktorem teatralnym i filmowym - grał m.in. w "Chłopach", "Hubalu" czy "Matce Królów"

(zelechow.pl, oprac. MB)


"Czarodziejska kraina" w Żelechowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl