:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Czołowe zderzenie samochodów w Sulbinach

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu zakończyło się czołowym zderzeniem dwóch samochodów osobowych. Wczorajsza kolizja w Sulbinach wyglądała poważnie. Na szczęście, nikt nie odniósł w niej obrażeń.

Do zdarzenia doszło w środę 29 sierpnia na ul. Drukarskiej w Sulbinach (gmina Garwolin). Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów o godzinie 16.32.

– 40-letnia kobieta, kierująca samochodem marki Volvo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i doprowadziła do kolizji drogowej z prawidłowo jadącym samochodem marki Mercedes, którym kierowała 41-letnia kobieta. Do szpitala trafiła kierująca mercedesem. Kobieta po udzieleniu pomocy została wypisana do domu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Mundurowy dodaje, że na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów droga była nieprzejezdna do czasu ich usunięcia.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!

Czołowe zderzenie samochodów w Sulbinach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl