:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Czternasta porażka GKS-u

Piłka nożna, Czternasta porażka - zdjęcie, fotografia

W ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie Wilga Garwolin przegrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:4. W sobotę na zakończenie rozgrywek GKS zmierzy się u siebie z Naprzodem Skórzec.

Podopieczni Sergiusza Wiechowskiego stracili bramkę już w 6. minucie. Złe ustawienie garwolińskiej defensywy wykorzystał Adrian Grabowski. Dwadzieścia minut później prowadzenie Pogoni z rzutu karnego podwyższył Damian Jaroń. Tuż przed przerwą po raz drugi do siatki trafił Grabowski.

Po zmianie stron nadal warunki na boisku dyktowali gospodarze. W 68. minucie bliski podwyższenia wyniku był Michał Strzałkowski, który trafił w słupek. To, co nie udało się jemu, minutę później zrobił Paweł Czarnecki.

Wilgę stać było jedynie na trafienie honorowe. W doliczonym czasie gry, rzut karny podyktowany za faul na Sebastianie Papierniku,  skutecznie wyegzekwował Robert Baczewski.

- Pogoń to silny i mocny zespół. Oczywiście gospodarze przeważali i jak najbardziej zasłużenie wygrali, jednak to nie oni wykreowali sobie te bramki, tylko my im je podarowaliśmy. Chłopaki walczyli do samego końca, dzięki czemu udało nam się zdobyć bramkę honorową - mówi Sergiusz Wiechowski.

Na zakończenie sezonu Wilga zmierzy się na własnym stadionie z Naprzodem Skórzec. Mecz zaplanowano na sobotę na godzinę 17:00.

Pogoń Grodzisk Maz. - Wilga Garwolin 4:1 ( 3:0 )

Bramki: Grabowski 6', 45', Jaroń 26', Czarnecki 69' - Baczewski 90'+ (k)

Wilga: Baczewski - D.Papiernik (73' Szwed),  Gac, Karol Zawadka, Pyra, Zalewski (76' Zabiegałowski), Macioszek (60' Migas), Kosobucki (46' Rękawek), S.Papiernik, Górski (84' Świder), Gola