:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Czwarta porażka SPS-u 4CV

Siatkówka, Czwarta porażka - zdjęcie, fotografia

Garwolińscy siatkarze doznali kolejnej porażki. Podopieczni Macieja Antonika niespodziewanie przegrali z Camperem Wyszków, który przed tym meczem legitymował się zerowym dorobkiem punktowym.

Po ubiegłotygodniowym spotkaniu z MKS-em MDK Warszawa wydawało się, że garwolińscy siatkarze powoli powracają na właściwe tory. W sobotę zatarli jednak dobre wrażenie. SPS 4 CV przegrał w trzech setach z Camperem Wyszków, który w pierwszych trzech meczach nie zdobył ani jednego punktu.

- Średni mecz w naszym wykonaniu. Nasza gra falowała. Dziwne, że tak grający Wyszków do tej pory nie wygrał jeszcze ani jednego meczu. Trzeba oddać, że przeciwnik sportowo był po prostu lepszy. Trzeci set mogliśmy w sumie jeszcze wyciągnąć na naszą korzyść. Spodziewałem się lepszej postawy w naszym wykonaniu - przyznaje Maciej Antonik.

Kolejny ligowy mecz garwolińscy siatkarze rozegrają 18 listopada w Kobyłce. Ich rywalem będzie tamtejszy Wicher.

- Teraz mamy dwa tygodnie przerwy. Mam nadzieję, że ciężkie treningi przełożą się na lepszą grę w następnych meczach – podkreśla szkoleniowiec SPS-u.

SPS 4CV Garwolin - KS Camper Wyszków 0:3

(20:25, 18:25, 23:25)

SPS: Grabowski, Zawisza, Kisiel, Bogdanowicz, P.Mikulski, Staniak, Ozimek (l) oraz Trzpil, Gajownik, Chruściel, K.Mikulski, Robakowski.

(ŁS)

Czwarta porażka SPS-u 4CV komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 09:50:10

    Zwolnić trenera i wziąć kogoś profesjonalnego!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 11:08:38

    Ciebie najlepiej

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl