:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Dachowanie na DK17 – kierowca zasnął za kierownicą

Dziś na DK 17, w Gończycach, samochód osobowy zjechał z jezdni do rowu, gdzie uderzył w drzewo i zatrzymał się w pozycji na dachu. Podróżujący autem ojciec i córka trafili do szpitala. Mężczyzna przyznał, że zasnął za kierownicą.

Do zdarzenia doszło we wtorek 11 września po godzinie 14.00, na drodze krajowej nr 17, na wysokości miejscowości Gończyce (gmina Sobolew).

– Pojazd osobowy zjechał z jezdni do rowu, gdzie uderzył w drzewo i zatrzymał się w pozycji na dachu. Kierowca oświadczył, że zasnął za kierownicą. Samochodem podróżował ojciec z córką. Oboje zostali przetransportowani do szpitala, który mężczyzna już opuścił. Kobieta po badaniach pozostała w szpitalu na obserwacji. Obrażenia nie zagrażają jej życiu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Mundurowy dodaje, że z uwagi na to, że w zdarzeniu ucierpiała osoba najbliższa kierowcy, która nie składa wniosku o ściganie sprawcy, zdarzenie to nie zostanie zakwalifikowane jako wypadek.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikom – Annie i Wiktorowi!


Dachowanie na DK17 – kierowca zasnął za kierownicą komentarze opinie

  • gość 2018-09-11 22:05:35

    Ej, a co to był za wypadek wczoraj wieczorem przy komendzie policji i dlaczego nie ma na ten temat informacji?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 22:24:42

    Jech cię kurw zabiją jest za dużo wypadków tela tych gdzie susza miski jech komeda policji garwolin wykasuje ten głupotę

  • Gość - niezalogowany 2018-09-12 07:33:29

    Wie ktoś może o co chodzi w poprzednim komentarzu? :-)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl