:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Dachowanie w Leszczynach, bus w rowie na obwodnicy – kierowcy, zwiększcie ostrożność

Dziś, w godzinach porannych, na terenie powiatu doszło do kilku zdarzeń drogowych. Z największymi utrudnieniami musieli zmierzyć się kierowcy podróżujący obwodnicą Garwolina w kierunku Lublina, gdzie bus wylądował w rowie.

O busie, który zjechał do rowu na obwodnicy Garwolina, na pasie w kierunku Lublina, informowali nas rano Czytelnicy. – Wypadek przy zjeździe z obwodnicy w stronę Gończyc. Wszystko stoi w kierunku Lublina – napisał Piotr. Czytelnik Marcin, któremu dziękujemy za zdjęcie dodawał, że na razie na miejscu zdarzenia nie ma policji, a na największe utrudnienia kierowcy będą musieli się przygotować, gdy pojazd będzie wyciągany na jezdnię.

Kierowcy busa się upiekło. Policja nie posiada zgłoszenia o zdarzeniu na końcowym odcinku drogi S17.

 

Rano doszło również do zdarzenia przy moście na ul. Andersa w Garwolinie. – Kobieta, kierująca osobowym citroenem zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Kobiecie nic poważnego się nie stało – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. W działaniach w Leszczynach, oprócz policji, brali udział strażacy, którzy przekręcali auto na koła.

 

Rzecznik garwolińskiej policji dodaje, że w godzinach porannych doszło także do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Lipówkach oraz kolizji dwóch pojazdów w okolicy Trąbek. Mundurowy zaznacza, że na chwilę obecną wszędzie na miejscu są policjanci, którzy ustalają przebieg i przyczyny zdarzeń.

 

Kierowcy, zwiększcie ostrożność!

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikom!

Dachowanie w Leszczynach, bus w rowie na obwodnicy – kierowcy, zwiększcie ostrożność komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 09:40:15

    Bus wjechał do rowu a po chwili uderzyla w niego osobówką a następnie tir.

  • gość 2018-02-07 11:48:50

    zmień dilera

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl