:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

DK17 – ciężarówka wjechała na plac budowy S17 – utrudnienia

Dziś przed godziną 17.00, na DK17, na wysokości miejscowości Mroków (gm. Trojanów) doszło do kolizji. Ciężarówka otarła się o betonowe zapory pod wiaduktem i wjechała na plac budowy drogi S17. Kierowcy napotkają utrudnienia, gdy pojazd będzie wyciągany na jezdnię.

O zdarzeniu na drodze krajowej nr 17 informuje Czytelnik Krystian. – Ciężarówka na tureckich numerach jechała od strony Lublina. Na wysokości miejscowości Mroków, samochód otarł się prawą stroną o zapory betonowe pod wiaduktem i tuż za nim wjechał na plac budowy przecinając rów. Nikomu nic się nie stało – napisał Krystian.

 

Czytelnik dodaje, że do zdarzenia doszło około godziny 16.40. Wówczas nie było jeszcze utrudnień. Kierowcy podróżujący tą trasą napotkają je, gdy pojazd będzie wyciągany na jezdnię.

 

Aktualizacja: – Na DK17, w miejscowości Mroków, kierujący samochodem ciężarowym marki MAN wraz z naczepą doprowadził do uderzenia w betonowe ogrodzenie wiaduktu, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Tego samego dnia, w nocy, około godziny 23.00, w Trąbkach, również na drodze krajowej nr 17, kierowca samochodu osobowego zjechał do przydrożnego rowu. W obu przypadkach kierowcy podróżowali sami i nie odnieśli obrażeń – informuje asp. Szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.
 

Dziękujemy Krystianowi za informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia!

 

ur

 

DK17 – ciężarówka wjechała na plac budowy S17 – utrudnienia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl