:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

DK17 – Gm. Górzno – Dachowanie samochodu w Potasznikach

Wypadki drogowe , Górzno Dachowanie samochodu Potasznikach - zdjęcie, fotografia

W sobotę 3 lutego, na DK17, w Potasznikach, osobowa skoda zjechała z jezdni i dachowała. Samochodem podróżowała pięcioosobowa rodzina, w tym jedno dziecko.

Do zdarzenia doszło wieczorem w sobotę 3 lutego, na drodze krajowej nr 17, w gminie Górzno, w miejscowości Potaszniki.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 17.44. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca samochodem osobowym marki Skoda Fabia zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, gdzie pojazd zatrzymał się na dachu. W osobówce podróżowała pięcioosobowa rodzina, w tym jedno dziecko. W efekcie wypadku obrażenia odniosła dorosła pasażerka pojazdu, która została przetransportowana do szpitala. Kierująca pojazdem była trzeźwa. Kobieta została ukarana mandatem – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Pomocy medycznej osobom poszkodowanym udzieliły zespoły ratownictwa medycznego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu działań oraz odłączeniu zasilania elektrycznego w pojeździe. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – dodaje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

ur

Fot. poglądowe: arch. eG


DK17 – Gm. Górzno – Dachowanie samochodu w Potasznikach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl