:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

DK17 – Lipówki – BMW uderzyło w busa z podróżnymi

Około godziny 13.00, na DK17, w rejonie skrzyżowania w Lipówkach, doszło do zderzenia osobowego BMW z busem, przewożącym pasażerów. Na szczęście, nikomu nic się nie stało. O momencie zderzenia i kolejnych minutach po nim opowiada pasażer busa.

– W Lipówkach doszło do kolizji drogowej dwóch pojazdów – osobowego BMW i busa, przewożącego osoby. Kierujący BMW uderzył w tył busa. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Niebawem droga zostanie posprzątana – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

O zdarzeniu redakcję eGarwolin poinformował czytelnik Przemek, który podróżował busem.

– Bus był pełny, około 20 osób. Uderzenie było dosyć odczuwalne, ale nikt z siedzeń nie wyleciał. Jedynie niektórzy uderzyli o siedzenia przed sobą. Auto przed busem gwałtownie zahamowało. Kobieta kierująca busem też ostro przyhamowała, żeby nie walnąć tej osobówki, a z tyłu bmw nie wyhamowało i w nas uderzyło. Prędkość mieliśmy niedużą, ale ten z bmw chyba musiał troszkę mieć – wspomina moment zdarzenia Przemek.

Pasażer busa jest pod wrażeniem profesjonalizmu kobiety, kierującej pojazdem. – Pani, która kierowała, zachowała się wzorowo, bo najpierw upewniła się, czy nikomu nic się nie stało, potem poszła do kierowcy osobówki, następnie powiadomiła pracodawce, zjechała na pobocze, tzn. na przystanek i dopiero pozwoliła opuścić pojazd, upewniając się jeszcze raz, czy wszyscy są cali – dodaje nasz Czytelnik.

 

ur

Fot. Czytelnik Przemek – Dziękujemy!

DK17 – Lipówki – BMW uderzyło w busa z podróżnymi komentarze opinie

  • ciekawski - niezalogowany 2018-07-11 21:59:06

    Czy to już BMW policyjne?

  • Gość - niezalogowany 2018-07-13 19:19:19

    Jeszcze nie tym razem:) ale może wkrótce:)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl