:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Archiwum Aktualności, Garwolina oficjalnie rozpoczęte - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 17/06/2012 13:04

Msza święta, barwny korowód i powitanie uczestników obchodów święta miasta i powiatu – Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego zostały oficjalnie otwarte.

Obchody święta miasta i powiatu rozpoczęła uroczysta msza święta w Kolegiacie Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. W nabożeństwie odprawionym w intencji Garwolina i powiatu uczestniczyli między innymi licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta i okolic, włodarze miast, gmin i powiatu, parlamentarzyści, przedstawiciele służb mundurowych, szkół i instytucji. Świętujących obchody powitali starosta powiatu Marek Chciałowski i burmistrz Tadeusz Mikulski.

 

Po mszy świętej tradycyjny wielobarwny korowód przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Garwolin przeszedł ulicami miasta na Zarzecze. W pochodzie uczestniczyli włodarze, szkoły, stowarzyszenia i organizacje związane z ziemią garwolińską. Na ulicach pojawili się między innymi strażacy z pojazdami z minionej epoki, motocykliści z klubu Weteran Tur Garwolin i klubu Gryf oraz uczennice „Ekonomika” w zachwycających sukniach. Przed południem garwoliński „Kwadrat” zaroił się od świętujących coroczne obchody. Mieszkańcy Garwolina i okolic z niecierpliwością oczekiwali dalszych punktów niedzielnego programu. – Czekamy na popołudniowe koncerty i gwiazdę wieczoru TSA. Będzie się działo! – krzyczeli młodzi mieszkańcy Garwolina.

 

W samo południe rozpoczął się bieg „Avon kontra przemoc”.

(ur, fot. MR) 2012-06-17 15:10:01

Reklama

Dni Garwolina oficjalnie rozpoczęte komentarze opinie

  • superbohaterka - niezalogowany 2012-06-20 17:43:35

    [quote name="Z O R R O"][quote name="superbohaterka"]oczywiście na etapie jak dzieci z całego powiatu ze szkól jadły z tego "suto zastawionego stołu też byłeś ZORRO? I oczywiście widziałeś jak jeden z braci W. zafundował dzieciakom zabawę??????PS: może CV zanieś do firmy pana W. za rok też będziesz sie bawił w gronie wybranych!!!!!!!Widać komunistyczny sposób myślenia :-)dam 5zł i robię co chcę ,co kogo obchodzi ze żle to wyglada i jest to prawnie zakazane . Zastanów sie jak to wyglądało i dopiero potem napisz takie bzdety .Jak dobrze sobie przypominam to było jeszcze kilkanaście osób które coś sponsorowały , a nie widziałem ich jak pokazywały " JAK ŚWINIA NISKO RYJ NOSI "Na tym kończę te wywody bo heńkowa-superbohaterka zasiadająca przed komuterem w firmie brata W ma o wiele więcej czasu na pisanie - "obrończyni uciśnionych "PS . podania nie bede składał , bo nie będe dorabiał ...........[/quote]chyba Zorro ma kompleks lepszegi i W...iększego (napewno kulturą)kolegi;-)

  • Z O R R O - niezalogowany 2012-06-20 04:52:04

    [quote name="superbohaterka"]oczywiście na etapie jak dzieci z całego powiatu ze szkól jadły z tego "suto zastawionego stołu też byłeś ZORRO? I oczywiście widziałeś jak jeden z braci W. zafundował dzieciakom zabawę??????PS: może CV zanieś do firmy pana W. za rok też będziesz sie bawił w gronie wybranych!!!!!!!Widać komunistyczny sposób myślenia :-)dam 5zł i robię co chcę ,co kogo obchodzi ze żle to wyglada i jest to prawnie zakazane . Zastanów sie jak to wyglądało i dopiero potem napisz takie bzdety .Jak dobrze sobie przypominam to było jeszcze kilkanaście osób które coś sponsorowały , a nie widziałem ich jak pokazywały " JAK ŚWINIA NISKO RYJ NOSI "Na tym kończę te wywody bo heńkowa-superbohaterka zasiadająca przed komuterem w firmie brata W ma o wiele więcej czasu na pisanie - "obrończyni uciśnionych "PS . podania nie bede składał , bo nie będe dorabiał ...........

  • an - niezalogowany 2012-06-19 16:37:38

    dlaczego nie ma nic o konkursie "Odzyskan Przyroda"?

  • superbohaterka - niezalogowany 2012-06-19 15:11:09

    oczywiście na etapie jak dzieci z całego powiatu ze szkól jadły z tego "suto zastawionego stołu też byłeś ZORRO? I oczywiście widziałeś jak jeden z braci W. zafundował dzieciakom zabawę??????PS: może CV zanieś do firmy pana W. za rok też będziesz sie bawił w gronie wybranych!!!!!!![quote name="zorro"]Impreza zorganizowana dobrze , cos sie dzieje w miescie , byly atrakcje i zabawy dla dzieci .Tylko jedna sprawa - czy normalnym jest ze na srodku imprezy stoi suto zastawiony stolik przy nim nascie osob (reprezentacja firm braci W.) ktore CHLEJĄ WÓDE - wśród dzieci i osób które przyszły z całymi rodzinami - czy to nie jest spożywanie alkoholu w mniejscu publicznym ? gdzie jest nasza kochana straż miejska ? - - W S T Y D[/quote]

  • sulb - niezalogowany 2012-06-18 17:50:29

    Czy posła Bodio nie stać na garnitur, że tak wystąpił na sportowo

  • mumio - niezalogowany 2012-06-18 15:27:05

    EKONOMIK ODGRZEWA STARE KOTLETYDYREKCJO MOŻE COŚ SWOJEGO,ORGINALNEGO :lol:

  • era - niezalogowany 2012-06-18 15:10:18

    [quote name="Heńkowa"][quote name="zorro"]Impreza zorganizowana dobrze , cos sie dzieje w miescie , byly atrakcje i zabawy dla dzieci .Tylko jedna sprawa - czy normalnym jest ze na srodku imprezy stoi suto zastawiony stolik przy nim nascie osob (reprezentacja firm braci W.) ktore CHLEJĄ WÓDE - wśród dzieci i osób które przyszły z całymi rodzinami - czy to nie jest spożywanie alkoholu w mniejscu publicznym ? gdzie jest nasza kochana straż miejska ? - - W S T Y D[/quote]Wstyd to jest jechac przy byle okazji po braciach W. Nie tylko oni chlali wódę w biały dzień przy dzieciach. Ale jak ktoś jest ograniczony to widzi tylko to co chce widzieć. A tak w ogóle to niech ten co to wypisuje sam weźmie za robotę a nie wylewa pomyje na innych. Ewidentnie gul mu skacze. Wstyd wykorzystywać portal do własnych celów. A co do straży miejskiej to jeden jej przedstawiciel sterczał koło mostu razem z policją i nie do końca rozumiem w jakim charakterze.[/quote]a kim są bracia W., bo nie kojarzę?

  • Heńkowa - niezalogowany 2012-06-18 08:12:33

    [quote name="zorro"]Impreza zorganizowana dobrze , cos sie dzieje w miescie , byly atrakcje i zabawy dla dzieci .Tylko jedna sprawa - czy normalnym jest ze na srodku imprezy stoi suto zastawiony stolik przy nim nascie osob (reprezentacja firm braci W.) ktore CHLEJĄ WÓDE - wśród dzieci i osób które przyszły z całymi rodzinami - czy to nie jest spożywanie alkoholu w mniejscu publicznym ? gdzie jest nasza kochana straż miejska ? - - W S T Y D[/quote]Wstyd to jest jechac przy byle okazji po braciach W. Nie tylko oni chlali wódę w biały dzień przy dzieciach. Ale jak ktoś jest ograniczony to widzi tylko to co chce widzieć. A tak w ogóle to niech ten co to wypisuje sam weźmie za robotę a nie wylewa pomyje na innych. Ewidentnie gul mu skacze. Wstyd wykorzystywać portal do własnych celów. A co do straży miejskiej to jeden jej przedstawiciel sterczał koło mostu razem z policją i nie do końca rozumiem w jakim charakterze.

  • konio - niezalogowany 2012-06-18 05:42:43

    :lol: Zdjęcie numer 13 jak dla mnie hit ,czy zwróciliście uwagę na miny Pana starosty oraz Pana posła przy przekazywaniu "znaku pokoju" !!!Pozdrawiam!!!!konio

  • zorro - niezalogowany 2012-06-18 04:31:15

    Impreza zorganizowana dobrze , cos sie dzieje w miescie , byly atrakcje i zabawy dla dzieci .Tylko jedna sprawa - czy normalnym jest ze na srodku imprezy stoi suto zastawiony stolik przy nim nascie osob (reprezentacja firm braci W.) ktore CHLEJĄ WÓDE - wśród dzieci i osób które przyszły z całymi rodzinami - czy to nie jest spożywanie alkoholu w mniejscu publicznym ? gdzie jest nasza kochana straż miejska ? - - W S T Y D

  • waldi - niezalogowany 2012-06-17 17:51:34

    Tańce, hulańce, śpiewy a robić nima komu :lol:

  • Flądra - niezalogowany 2012-06-17 16:06:03

    Joanna D dziekuje za pokazywanie ciągle,sukien które od 10 lat są przechowywane ,w zapleśniałej szafie szkoły.Szkoła krawiecka nie istnieje od dawna a Joanna D to emerytkaekonomika.Lecz co możne pokazać/Ekonomik/?Przecież nie wyniki matur bo to żenada.Teraz Ekonomik na fali pod dyrekcją i poparciem Wspólnoty Powiatowej wiec sie nieudolnie promuje,przypisując sobie zasługi z dawnych lat.Może tak Ekonomik zapracuje obecnie by zyskać popularność i pozyskać młodzież w obecnym naborze i otrzymać miano najlepszej szkoły w mieście i powiecie.Kit jest dobry na szkło!!!!