:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Do Miętnego przyjechali Książę i Żebrak

W wtorek 7 listopada Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem gościło najmłodszych mieszkańców powiatu garwolińskiego na przedstawieniu teatralnym pt. „Książę i Żebrak”. Kolejne spotkanie z teatrem w Miętnem w grudniu.

Celem spotkań najmłodszych z teatrem jest przede wszystkim edukacja teatralna i dobra zabawa. Teatr przygotowuje widza do pracy intelektualnej, pobudza ciekawość i jest bardzo ważnym elementem edukacji. Może zaspokoić potrzeby psychiczne dziecka i odgrywać niezwykle istotną rolę w kształtowaniu jego osobowości.

Doświadczenie teatru przez najmłodszych to nie tylko bycie widzem. To również zabawy teatralne, w których dziecko staje się aktorem.

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji zaprasza na kolejny spektakl do dworku w Miętnem 4 grudnia o godz. 17.00 na adaptację teatralną bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.


Do Miętnego przyjechali Książę i Żebrak komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl