:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Dobry sprzęt do nowej kuchni

Inne Ciekawostki, Dobry sprzęt nowej kuchni - zdjęcie, fotografia

Marzy Ci się nowa kuchnia o nowoczesnym wyglądzie i sprawnie działającym sprzęcie? A może szukasz wyposażenia do nowego mieszkania lub po prostu chcesz wymienić zepsuty element? W każdym wypadku dobrze jest znać miejsce, w którym można kupić to, co jest potrzebne i wiedzieć co nieco o nowym sprzęcie. Dziś chcemy Państwu pokrótce przedstawić część oferty sklepu Dora (Partner AGD RTV) w Garwolinie przy ulicy Targowej 2.

Najważniejszym sprzętem niezbędnym do ugotowania każdego posiłku jest oczywiście kuchenka. Może ona przyjmować wiele form. Są kuchnie wolno stojące łączące piekarnik i płytę – mogą być gazowe, elektryczne, elektryczno-gazowe. Można też wyposażyć się w samą płytę gazową, indukcyjną lub ceramiczną, mogącą posiadać od jednego do pięciu palników lub pól grzewczych. Analogicznie można kupić sam piekarnik bez płyty – gama dostępnego sprzętu jest naprawdę ogromna – producenci prześcigają się w nowoczesnych technologiach i możliwościach, np. niektórymi piekarnikami można sterować... smartfonem! Zarówno kuchenka wolno stojąca, jak i płyta lub piekarnik do zabudowy mogą dopełniać estetyczny aspekt naszej kuchni, w zależności od naszych preferencji dobrać możemy nawet kolor. Wszystkie opcje są dostępne w dobrych cenach w sklepie Dora (Partner AGD RTV) w Garwolinie przy Targowej 2.

Jednakże żeby coś ugotować, najpierw należy mieć wszystkie potrzebne produkty. To z kolei gdzieś trzeba trzymać. Niegdyś do przechowywania żywności służyły piwniczki bądź spiżarnie, teraz funkcję tę pełnią znacznie wydajniejsze lodówki. Te również mają bardzo wiele wariantów – różną się zarówno wyglądem: wielkością, kolorem, jak i różnorodnymi technologiami. Obok klasycznych jednodrzwiowych chłodziarko-zamrażarek znajdziemy większe – Side by Side (dwudrzwiowe). Wybrać możemy także lodówkę z coraz popularniejszą funkcją No Frost – która sprawia, że w lodówka jest bezszronowa, a co za tym idzie – nigdy nie trzeba jej rozmrażać! Tu też wybrać możemy taką z jednym lub z dwoma obiegami chłodzenia. Niemal wszystkie możliwe warianty znajdą Państwo w sklepie Dora (Partner AGD RTV) w Garwolinie przy Targowej 2, a o wszystkich funkcjach i różnicach między modelami z chęcią opowiedzą Państwu sprzedawcy.

Niestety wiadomo, że co dobre, niestety się kończy. I tak jak po weekendzie przychodzi poniedziałek, tak po dobrym obiedzie czas na zmywanie. Gdy urządzamy kuchnię przychodzi czas na zadanie sobie pytania: jak będziemy zmywać? Ręcznie czy przy użyciu zmywarki? A jeśli wybierzemy tę drugą opcję (zdecydowanie bardziej popularną w naszym oszczędzającym czas na wszelkie sposoby społeczeństwie), to jaki model? Zmywarki różnią się przecież wieloma parametrami, rozmiarem (45cm/60cm), funkcjami, programami, wyglądem. Są zmywarki wolnostojące lub pod zabudowę. Wybór dostosować musimy do kilku aspektów – wielkości rodziny, ile mamy miejsca w kuchni, czy szukamy modelu bardziej energooszczędnego, tańszego, czy z bardziej nowoczesnymi technologiami. Liczne modele tego typu sprzętu kupią Państwo w sklepie Dora (Partner AGD RTV) w Garwolinie przy Targowej 2.

Omówiliśmy już najbardziej niezbędne funkcje kuchennych sprzętów do zabudowy, ale są jeszcze urządzenie o funkcjach bardzo pomocnych. Wśród nich są okapy i mikrofalówki. Mikrofalówka to już klasyczny sprzęt kuchenny. Jest ona wielkim ułatwieniem względem podgrzewania wszystkiego na tradycyjnej kuchence, co miało miejsce niegdyś. Okapy również pełnią ważną funkcję odprowadzanie zapachu, wilgoci i ciepła, a co więcej są chyba najbardziej zróżnicowanym kuchennym sprzętem do zabudowy. Tylko ze względu na ogólny kształt i sposób mocowania wyróżnia się okapy kominowe, podszafkowe, teleskopowe, wyspowe oraz sufitowe! A mogą one jeszcze różnić się kolorem, ceną i parametrami technicznymi. Wybór więc nie jest łatwy. Wszystkie ich rodzaje można obejrzeć na stronie internetowej firmy Dora, a nabyć to i wiele więcej w sklepie przy ulicy Targowej 2 w Garwolinie, gdzie sprzedawcy chętnie wprowadzą Państwa w tajniki sprzętu AGD i RTV.

 

Dane kontaktowe:

Dora Garwolin, ul. Targowa 2

Facebook

Tel.: 25 684 31 23

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl