:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Druhowie z Woli Życkiej najlepsi

Siedem drużyn wzięło udział w pierwszej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej dla Ochotniczych Straży Pożarnych, który 4 lutego odbył się w hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej.

Największe umiejętności zaprezentowali druhowie z OSP w Woli Życkiej. W finale strażacy z gminy Trojanów pokonali OSP Dąbrowa 3:2. W meczu o trzecie miejsce OSP Rębków wygrał z OSP Trzcianka 3:0.

 Królem strzelców z sześcioma trafieniami na koncie został Rafał Mazur z OSP Wola Życka. Najlepszy bramkarz reprezentował barwy OSP Rębków, a został nim Bogdan Lach, który wpuścił jedynie dwie bramki. Najlepszym zawodnikiem wybrano Jerzego Błachnio z OSP Stary Pilczyn. Nagrodę specjalną dla najstarszej drużyny otrzymali druhowie z OSP Łaskarzew.

Dekoracji dokonali: zastępca wójta gminy Łaskarzew Sylwia Szopa, radny powiatowy Marek Ziędalski i przewodniczący rady gminy Łaskarzew Jerzy Błachnio.

 Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Snajper Sośninka.

Ostateczna kolejność

1. OSP Wola Życka

2. OSP Dąbrowa

3. OSP Rębków

4. OSP Trzcianka

5. OSP Łaskarzew

6. OSP Podebłocie

7. OSP Stary Pilczyn


Druhowie z Woli Życkiej najlepsi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl