:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Dwaj mieszkańcy Garwolina zatrzymani za kradzieże. Wpadł też paser

Sprawy kryminalne , mieszkańcy Garwolina zatrzymani kradzieże Wpadł paser - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Garwolina w wieku 26 i 30 lat są poderzani o kradzieże i kradzieże z włamaniem m.in. do zakładu i restauracji na terenie miasta. Garwolińscy śledczy zatrzymali także pasera, który zakupił skradzione przedmioty.

 

Byli karani już wcześniej

Policjanci z garwolińskiej komendy, z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, zatrzymali mężczyzn podejrzanych o kradzieże i kradzieże w włamaniem. Śledczy ujawnili też miejsce gdzie znajdowały się skradzione przedmioty. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty karne. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

– Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu pracowali przy sprawach kradzieży i kradzieży z włamaniem, do których doszło pod koniec października br. na terenie Garwolina. Policyjne działania doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn, mieszkańców Garwolina. Sprawcy kradzieży w wieku 26 i 30 lat trafili do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyznom zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie miasta Garwolin tj. włamania do zakładu, do restauracji oraz kradzieży elektronarzędzi z terenów budowy – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań. Mężczyźni wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa.

Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. W tej sprawie zatrzymano również pasera, który zakupił skradzione elektronarzędzia. Za kradzież w włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. poglądowe: arch. eG


Dwaj mieszkańcy Garwolina zatrzymani za kradzieże. Wpadł też paser komentarze opinie

  • gość 2017-11-13 18:54:22

    mieszkańcy to zatrzymaLI czy zatrzymaNI?????

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 20:37:10

    Dywany też przeswietlone?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl