:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Dzielnicowi Szczepaniak i Pytlarczyk najlepsi w teście wiedzy!

Archiwum Aktualności, Dzielnicowi Szczepaniak Pytlarczyk najlepsi teście wiedzy! - zdjęcie, fotografia

Na początku lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie odbył się I etap eliminacji X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku". Najlepsze wyniki, zgodnie z regulaminem konkursu, z testu wiedzy w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie osiągnęli dzielnicowi: st. sierż. Tomasz Szczepaniak z Zespołu ds. Prewencji w Górznie i sierż. szt. Tomasz Pytlarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Często słyszymy, że nadrzędnym celem polskiej policji jest służba społeczeństwu. Najbliżej tej idei są dzielnicowi, którzy są policjantami pierwszego kontaktu. Stanowisko dzielnicowego wydaje się najbardziej rozpoznawalnym przez społeczeństwo stanowiskiem w policji. Właśnie dzielnicowi wśród umundurowanych policjantów, najsilniej utożsamiani są przez społeczeństwo z policją jako taką i w znacznej mierze kształtują właściwy obraz formacji policyjnej oraz przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Istotnym elementem systemu doskonalenia zawodowego podnoszącego poziom wiedzy i umiejętności policjantów „pierwszego kontaktu” są Ogólnopolskie Zawody Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. W tym roku rozpoczęła się już X edycja tych zawodów. Najlepsze wyniki, zgodnie z regulaminem konkursu z testu wiedzy w Komendzie Powiatowej Policji w Garwolinie osiągnęli dzielnicowi: st. sierż. Tomasz Szczepaniak z Zespołu ds. Prewencji w Górznie i sierż. szt. Tomasz Pytlarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Dzielnicowi Szczepaniak i Pytlarczyk będą reprezentowali garwolińską policję w II etapie zawodów, które odbędą się we wrześniu. Finaliści zawodów zmagać się będą w II etapie w następujących konkurencjach: test wiedzy policyjnej, symulacja – przyjęcie interesanta i strzelanie.


Warunki rozgrywania poszczególnych konkurencji są maksymalnie zbliżone do rzeczywistych, wiedza teoretyczna weryfikowana jest nie tylko w pracowni komputerowej, ale przede wszystkim na strzelnicy, czy też symulacji przyjęć interesantów.

Trzymamy kciuki!

 

Warto dodać, że sierż. szt. Tomasz Pytlarczyk jest inicjatorem akcji krwiodawstwa w KPP Garwolin, a st. sierż. Tomasz Szczepaniak jest w asyście honorowej pocztu garwolińskiej komendy.

Kliknij tutaj i poznaj bezpłatną aplikację mobilną „Moja Komenda”, dzięki której można odnaleźć dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.

 

(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-07-13 12:09:19

Dzielnicowi Szczepaniak i Pytlarczyk najlepsi w teście wiedzy! komentarze opinie

  • bronco billy - niezalogowany 2017-07-13 12:48:09

    wiedzę na temat paralizatorów i ich wpływu na skutego kajdankami bezbronnego "UBywatela" panowie milicjanci mają opanowaną w stopniu celującym.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl