:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Dzień otwarty w ZSP nr 2 w Garwolinie już w sobotę

Kiedy: 2018-04-14 , godzina: 10:30 | Gdzie: ZSP nr 2 CKP w Garwolinie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie zaprasza wszystkich na dzień otwarty, który odbędzie się już w sobotę 14 kwietnia. W programie dnia otwartego nie brakuje atrakcji.

Na dzień otwarty Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie w imieniu społeczności szkolnej zaprasza dyrektor placówki Ewa Flaga.

Dzień otwarty to dla osób stojących przed wyborem szkoły doskonała okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną (kierunkami kształcenia), bazą dydaktyczną i zasadami rekrutacji. W Dwójce dzień otwarty odbędzie się w sobotę 14 kwietnia i rozpocznie się o godzinie 10.30. Drzwi szkoły będą otwarte dla osób zainteresowanych do godziny 12.30.

W programie dnia otwartego między innymi:
prezentacje wyposażenia pracowni,
strzyżenie, pielęgnacja i upięcia włosów,
symulacja dachowania,
degustacja zdrowej żywności,
prezentacje urządzeń elektrycznych,
inne atrakcje i niespodzianki.

ZSP nr 2 CKP w Garwolinie to szkoła polecana przez pracodawców. Szkoli na kierunkach: (technikum) technik elektryk, technik informatyk, technik budownictwa, technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz kucharz i mechanik pojazdów samochodowych (branżowa szkoła I stopnia).

 

Video – Zdjęcia: Szymon Sabat (kl. IV TI), Montaż: Filip Jankowski (kl. II TI)

 

 

 

 

Dzień otwarty w ZSP nr 2 w Garwolinie już w sobotę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się