:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Emerytura i renta jeszcze przed świętami

Inne Ciekawostki, Emerytura renta jeszcze przed świętami - zdjęcie, fotografia

Emeryci i renciści, którzy zwykle otrzymują swoje świadczenie 25. dnia miesiąca, nie muszą się obawiać, że w grudniu dostaną je dopiero po Świętach Bożego Narodzenia. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zadbał o to, by wszystkie te osoby otrzymały emerytury i renty najpóźniej 22 grudnia.

– Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca emerytury i renty w kilku terminach, z których ostatni to 25 dzień każdego miesiąca. W grudniu wypada on w Święta Bożego Narodzenia. Co za tym idzie wielu klientów ZUS dopytuje, czy swoje emerytury i renty otrzymają dopiero po świętach, a przed Nowym Rokiem. Uspokajamy wszystkich, którzy odbierają emerytury i renty 25 każdego miesiąca. Świadczenia, które doręczane są przez listonoszy, trafią do ich rąk najpóźniej 22 grudnia. Osoby, które odbierają je za pośrednictwem banku, otrzymają je jeszcze wcześniej – informuje Piotr Olewiński, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

 

Wszystkim swoim klientom ZUS życzy Wesołych Świąt.

 

Inf. pras., oprac. ur

Fot. arch. eG

 

Emerytura i renta jeszcze przed świętami komentarze opinie

  • gość 2017-12-17 13:43:24

    łaski nie robia,jezeli dzien wyplaty przypada na wolny dzien lub swiateczny to obowiazkiem ZUS jest wyplata w dzien poprzedzajacy takie dni,pisza glupoty zeby emeryci byli wdzieczni

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl